• Informacje na temat:

  socha nogo

Artykuły na temat: socha nogo
 • Małgorzata Socha pokazała swoje córeczki! Ależ one są urocze!

  Małgorzata Socha (38 l.) niedawno trzeci raz została mamą. Na świat przyszedł Stasiu (2 m.), który ma dwie starsze siostry – Zosię (5 l.) i Basię (1 r.) i to właśnie swoje starsze pociechy ostatnio aktorka pokazała w mediach społecznościowych.

 • "Przyjaciółki": Anka w rozterce, Inga godzi się z Zuzą, a Patrycja...

  Sporo dzieje się w życiu "Przyjaciółek". Anka jest w rozterce z powodu chłopaka, Inga godzi się z Zuzą, a Patrycja może zostać matką. Oto, co wydarzy się w najbliższym odcinku popularnego serialu.

 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha wyrusza na podbój... Ameryki!

  Małgorzata Socha, czyli Inga Gruszewska z „Przyjaciółek”, lada moment grać będzie na scenach w Nowym Jorku i Chicago. Po biletach na spektakle z jej udziałem już dawno nie ma nawet śladu!

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha nie znika z ekranów!

  Nie pojawiała się na salonach, ostatnio coraz rzadziej można było ją spotkać na bankietach. W środowisku gruchnęła wieść, że Małgorzata Socha podjęła dramatyczną decyzję, by... zawiesić swoją karierę. To nie był trudny wybór Kiedy w sierpniu zeszłego roku urodziła córkę, jej świat wywrócił się do góry nogami. Niestety, nie mogła zbyt długo nacieszyć się czasem spędzonym z Zosią w domu - zimą...

 • Socha, narzeczony i Kochanek

  Małgosia Socha jest poobijana, na nogach ma same siniaki i rany. Jeżeli jeszcze raz przyjdzie na plan kontuzjowana to będę musiał inaczej pogadać z Kochankiem - zapowiada Andrzej Andrzejewski, serial owy narzeczony Małgorzaty Sochy z planu "Tylko Miłość".

 • Socha skręciła nogę

  ...30-letnia Małgorzata Socha skacząc na batucie, skręciła nogę. - Ten wypadek miał miejsce podczas sesji zdjęciowej do jednego z magazynów - tłumaczy.

 • Socha: Cios prosto w serce

  Małgorzata Socha, którą widzowie pokochali za rolę zwariowanej Violetty Kubasińskiej w "BrzydUli" , wraca do telewizyjne ekrany. Fani aktorki, już od stycznia, będą mogli podziwiać ją w serialu "Prosto w serce".

 • Socha nie chce wracać do pracy!

  Małgorzata Socha (33 l.) coraz poważniej zastanawia się, czy nie przedłużyć sobie nieco urlopu macierzyńskiego...

 • Małgorzata Socha: Znajdzie miłość?

  W serialu Polsatu "Przyjaciółki" Małgorzata Socha gra kobietę samotnie wychowującą córkę. Życie jej nie rozpieszcza, ale bohaterka wyjdzie na prostą.

Wideo na temat: socha nogo
 • "Przyjaciółki": Finał 8. sezonu

  W finałowym odcinku nie zabraknie emocjonujących zwrotów akcji. Anka, Patrycja, Zuza i Inga. Która z przyjaciółek poczuje, że dostała od losu drugą szansę, a której świat wywróci się do góry nogami. Inga (Małgorzata Socha) wyjedzie do Nowego Jorku, by walczyć córkę. Przeprowadzka za granicę to jedyny sposób na odzyskanie Hani (Pola Figurska). Jednak perspektywa rozłąki z przyjaciółkami dużo ją

 • Zobacz zwiastun 5. sezonu "Przyjaciółek"!

  przyjaciółki, które szybko załatwią jej pracę. A gdzie, to przekonamy już niebawem! Zakochana Inga (Małgorzata Socha) zacznie układać sobie życie z Szymonem (Filip Bobek), ale czy ten łatwo poradzi sobie