• Informacje na temat:

  socha okulary

Artykuły na temat: socha okulary
 • Małgorzata Socha: Zuza wciąż walczy!

  ...o siebie. A Ingę z "Przyjaciółek" lubię za jej niepoprawny romantyzm i optymizm, który sprawia, że patrzy na świat przez różowe okulary. Cieszę się również, że dzięki przyjaciółkom nabrała charakteru...

 • "Polowanie na muchy": Tajemnica okularów Małgorzaty Braunek

  O szale bitewnym, operatorze szybszym niż padający śnieg oraz kultowych okularach Małgorzaty Braunek opowiadali twórcy "Polowanie na muchy" podczas cyfrowej premiery filmu Andrzeja Wajdy. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha lubi dobrze wyglądać

  ...- Celebruję każde spotkanie rodzinne, a moim oczkiem w głowie jest córeczka Zosia, której podporządkowałam cały mój czas - przyznaje zapracowana Małgorzata Socha, która powiedziała nam, za co lubi swoje serialowe bohaterki.

 • Małgorzata Socha: Lubię dobrze wyglądać

  - Celebruję każde spotkanie rodzinne, a moim oczkiem w głowie jest córeczka Zosia, której podporządkowałam cały mój czas - przyznaje zapracowana Małgorzata Socha, która powiedziała nam, za co lubi swoje serialowe bohaterki.

 • "BrzydUla": Metamorfozy, czyli jak i dlaczego zmienił się wygląd znanych serialowych postaci

  Nie szata zdobi człowieka Ula Cieplak nie należy do najatrakcyjniejszych kobiet, nosi grube okulary i rzucający się w oczy aparat na zęby. Ma inne priorytety niż strojenie się i malowanie. Nie jest(...) zagrałby lepiej tej roli niż właśnie ona. Zakamuflowana ciąża Przed 12. sezonem "Przyjaciółek" Małgorzata Socha podzieliła się z fanami wspaniałą nowiną - że spodziewa się dziecka. Jej ciało miało...

 • Pierwszy raz Małgorzaty Sochy

  Pierwszy raz bywa zaskakujący i trudny tak bardzo, że niektórzy robią to z zamkniętymi oczami. Przekonała się o tym jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, Małgorzata Socha. A szczegóły zdradziła w bardzo intymnym wywiadzie.

 • Ile gwiazdy zarabiają "na ściance"? Najwięcej zgarnia Małgorzata Rozenek-Majdan i Doda

  ...twarz stołów i taboretów Gośka Socha oraz odchudzona prezenterka Polsatu Karolina Szostak, które na ściance są w stanie pojawić się już za 7 tys. złotych. Za Natalkę Siwiec, Ankę Popek i Olę Szwed(...) przyjść na imprezę i pozować na ściance również za "gifty", vouchery do restauracji, kupony na ubrania, okulary, torebki czy sprzęt elektroniczny. W tej kategorii rządzą mniej znane nazwiska takie jak...

 • Ona myśli pozytywnie

  Kobieta spełniona zawodowo i prywatnie. Gra jedną z głównych ról w serialu, sędziuje w show i oczekuje drugiego dziecka!

 • "Brzydula": Przepustka do sławy

  Tytułową brzydulę wymyślili Kolumbijczycy, którzy kochają telenowele. Charakteryzatorki we wszystkich krajach, w których emitowano serial, wybierały dla głównej bohaterki nietwarzowe okulary(...) Małgorzata Socha. Jako Violetta Kubasińska chętnie przywdziewała stroje w lamparcie cętki i wąskie spódnice, nie ukrywając przed współpracownikami, że śpi w makijażu. Jednak wszystko przebijały jej...

 • Ciepła... zołza

  Role w serialach "Adam i Ewa" czy "Niania" przykleiły jej łatkę ekranowej "zołzy". Dziś możemy ją podziwiać w "M jak miłość" i "Ojcu Mateuszu", w zdecydowanie łagodniejszym wydaniu. A jaka naprawdę jest sama aktorka?

Dyskusje na temat: socha okulary