• Informacje na temat:

  socha pokaz

Artykuły na temat: socha pokaz
 • Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

  Olga Bołądź, Małgorzata Socha, Aneta Zając czy Klaudia Halejcio to tylko klika spośród tłumu gwiazd, które pojawiły się na pokazie Łukasza Jemioła. Projektant zaprezentował swoją najnowsza kolekcję z linii Premium w dość nietypowych okolicznościach, bo na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu.

 • "Polowanie na muchy": Tajemnica okularów Małgorzaty Braunek

  O szale bitewnym, operatorze szybszym niż padający śnieg oraz kultowych okularach Małgorzaty Braunek opowiadali twórcy "Polowanie na muchy" podczas cyfrowej premiery filmu Andrzeja Wajdy. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • Socha przesiadła się do limuzyny!

  Małgorzata Socha, czyli Zuzanna Leszczyńska z "Na Wspólnej", od roku jest ambasadorką marki BMW w Polsce. W środę wieczorem aktorka zaprezentowała na specjalnie zorganizowanym pokazie nową limuzynę BMW. Dostała też kluczyki do nowiutkiego auta, którym będzie teraz jeździć!

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Tłum gwiazd na pokazie Bohoboco

  Małgorzata Socha, czyli Zuzanna Leszczyńska z "Na Wspólnej", oraz Agnieszka Dygant i Daria Widawska, czyli Agata Przybysz i Dorota Gawron z "Prawa Agaty", spotkały się w miniony weekend na pokazie najnowszej kolekcji duetu projektantów Bohoboco. Razem z nimi pokaz obejrzało kilkanaście innych znanych z seriali gwiazd.

 • "Prosto w serce": Pokaz jak ze snu

  Konstancja Grylak (Małgorzata Socha) zostanie właścicielką ekskluzywnego butiku Rose Line. Zatrudni w nim Monikę Milewską (Anna Mucha).

 • Gwiazdy na pokazie Deni Cler

  Po świątecznej i noworocznej przerwie na warszawskie salony wróciła Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z „Prosto w serce”. W poniedziałek aktorka uświetniła swoją obecnością pierwszy w tym roku pokaz mody.

 • "W ciemności" Holland przedpremierowo

  Warszawskie kino Kultura zaprasza na pierwsze pokazy polskiego kandydata do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Film "W ciemności" Agnieszki Holland będzie można zobaczyć już we wrześniu.

 • Małgorzata Socha wkurzona: Polacy nie potrafią znieść tego, że ktoś zarabia!

  Małgorzata Socha postanowiła nie robić tajemnicy z tego, że za bywanie na salonach dostaje spore pieniądze. Ma dość udawania, że żyje skromnie...

 • Rusza "Kamera Akcja"

  Ponad trzydzieści filmów zaprezentowanych zostanie podczas festiwalu krytyków sztuki filmowej "Kamera Akcja", który rozpoczyna się w czwartek, 9 maja, w Łodzi. Pokazom towarzyszyć będzie dyskusja o sztuce filmowej i roli krytyka filmowego.

Zdjęcia na temat: socha pokaz
Wideo na temat: socha pokaz
 • Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

  W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbył się pokaz wiosenno-letniej kolekcji ubrań zaprojektowanych przez Łukasza Jemioła. Tradycyjnie przed obejrzeniem pracy polskiego projektanta zaproszeni przez niego goście pozowali do zdjęć fotoreporterom. Wśród przybyłych na wieczorną uroczystość znaleźli się m. in. Monika Olejnik, Rafał Maserak, Sara Boruc z siostrą, Małgorzata Socha oraz wielu innych ze

 • Magda Frąckowiak: Mama zawsze mówiła mi, że jestem zdolna i ładna

  Czy gwiazdy słuchają swoich mam w kwestii stylizacji? To pytanie zadała Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" podczas pokazu mody projektanta Łukasza Jemioła. - Mama zawsze mówiła mi, że jestem zdolna i ładna. Ona nigdy mnie nie krytykuje - mówi modelka Magda Frąckowiak. Sytuacja nieco inaczej wygląda u Małgorzaty Sochy: - Moja mama ma dużo do powiedzenia, jest osobą, która zawsze powie to

Dyskusje na temat: socha pokaz
 • Re: Małgorzata Socha nie jest zwolenniczką m...

  Pokaz swoja gębe,no i ocenimy !!!

 • Re: Odkupienie serialowych win....

  Jest fajna trzeba przyznać ale nogi to nie taki ideał ,gdyby chodziła bez szpilek to po prostu poniżej przeciętnej nie takie proste i nie takie smukłe jak to mają inne aktorki (przykład -Socha) pokaz swoje

 • Re: Odkupienie serialowych win....

  Jest fajna trzeba przyznać ale nogi to nie taki ideał ,gdyby chodziła bez szpilek to po prostu poniżej przeciętnej nie takie proste i nie takie smukłe jak to mają inne aktorki (przykład -Socha) Ale glupoty piszesz. Pokaz sie, Obserwatorze, juz wiemy, jak wyglada przecietny polak, smiechu warte, za to wymagania! I co z prostych nog Sochi, jak caloksztalt nie umywa sie do Marty?... Ale coz