• Informacje na temat:

  socha violetta

Artykuły na temat: socha violetta
 • Smutna Wigilia Małgosi Sochy

  Małgorzata Socha - czyli popularna Violetta z serial u "BrzydUla" - rok temu przeżyła potworne święta. Wraz z mężem wyjechała do Kenii. Przy wigilijnym stole płakała...

 • Nowe role Małgorzaty Sochy

  Violetta Kubasińska, którą zagrała w "Brzyduli" , zdobyła tylu fanów, że dziś Małgorzata Socha mogłaby tylko odcinać kupony od tamtej popularności. Ona jednak nie zamierza spocząć na laurach.

 • Karolak uwodzi Sochę

  ...się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), wychowującej samotnie syna. Zakochanym na drodze do szczęścia staje jednak Ewa (Izabela Kuna, szefowa działu mody i przełożona Marty(...), uczuciach. Historia nie jest powierzchowna i pomimo, że jest to komedia, próbujemy opowiedzieć ją w sposób jak najbardziej ludzki i prawdziwy - mówi Małgorzata Socha. Film wejdzie do kin jesienią.

 • Socha: Po "BrzydUli" same sukcesy

  Małgorzata Socha od niedawna należy do najbardziej pożądanych aktorek i każdy sukces przekuwa w następny.

 • Nowe role Violetty

  Violetta Kubasińska, którą zagrała w "Brzyduli", zdobyła tylu fanów, że dziś Małgorzata Socha mogłaby tylko odcinać kupony od tamtej popularności. Ona jednak nie zamierza spocząć na laurach.

 • Nieplanowana ciąża w "BrzydUli"

  Wszystko wskazuje na to, że już niedługo Violetta z serial u "BrzydUla" będzie się musiała zmierzyć z nieplanowaną ciążą. Taką informację zdradziła Małgorzata Socha, która wciela się w rolę czarnego charakteru.

 • Po "BrzydUli" same sukcesy

  Małgorzata Socha od niedawna należy do najbardziej pożądanych aktorek i każdy sukces przekuwa w następny.

 • Cezary Pazura reżyseruje

  Ruszyły zdjęcia do filmu "Weekend" w reżyserii Cezarego Pazury. Jedną z głównych ról w nowej polskiej produkcji otrzymała Małgorzata Socha, która w obrazie pokaże zupełnie nowe wcielenie.

 • "Przyjaciółki": Syn czy córka?

  .... Natomiast Małgorzata Socha wyrosła na prawdziwą gwiazdę. Przełom nastąpił dzięki roli w serialu "BrzydUla". Znów na planie Jako przebojowa Violetta Kubasińska była mistrzynią "ciętej riposty(...)Twierdzi, że nie zna przepisu na szczęście, ale jest kobietą całkowicie spełnioną. Małgorzata Socha ma kochającego męża, 3-letnią córeczkę Zosię, a za parę miesięcy na świecie pojawi się kolejne...

 • Serial z Violettą Kubasińską?

  TVN myśli o serialu z... Violą z "BrzydUli". Czy będzie to życiowa rola Małgorzaty Sochy?

Zdjęcia na temat: socha violetta
Wideo na temat: socha violetta
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Violette

  Filmowy portret francuskiej pisarki Violette Leduc - od momentu gdy zachęcona przez męża zaczyna pisać, poprzez lata naznaczone brakiem sukcesu i chorobą, aż do wydania kultowego "Bękarta" (1964 r.). Przyjaźń z Simone de Beauvoir, jednej z pionierek współczesnego feminizmu i autorki słynnej "Drugiej płci" (1949 r.) stanie się najważniejszą relacją w życiu Leduc. Silna więź między kobietami, pełna skrajnych emocji i zwrotów będzie mieć największy wpływ na jej twórczość oraz życie osobiste....

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

Dyskusje na temat: socha violetta