• Informacje na temat:

  socha w skórze

Artykuły na temat: socha w skórze
 • "Na Wspólnej": Małgorzata Socha stawia rodzinę na pierwszym miejscu

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej" i Inga z "Przyjaciółek", wyznała niedawno w wywiadzie, że gdyby musiała wybierać między karierą a rodziną, bez wahania wybrałaby rodzinę. - Przede wszystkim jestem żoną i matką - stwierdziła. Wkrótce aktorka urodzi swe trzecie dziecko...

 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha traktuje małżeństwo jak... przygodę!

  Małgorzata Socha, czyli Inga Gruszewska z „Przyjaciółek”, twierdzi, że małżeństwo to nie tylko romantyczne zrywy, ale też nieustanna... harówka. - Ja na wszystko sobie ciężko zapracowałam – mówi.

 • Reklamuje zapach, który daje jej pewność siebie

  Małgorzata Socha, czyli Zuzanna Leszczyńska z "Na Wspólnej", została twarzą nowego zmysłowego zapachu Avon Sensuelle i dołączyła do grona światowej sławy gwiazd współpracujących ze znaną firmą produkującą i dystrybuującą kosmetyki.

 • Konstancja zdemaskowana!

  Konstancja (Małgorzata Socha) przekona się na własnej skórze, że kłamstwo ma krótkie nogi. Na jaw wyjdzie, że panna Grylak wcale nie jest w ciąży!

 • "O mnie się nie martw": Gwiazdy na premierze filmu "Wkręceni 2"

  ...(Małgorzata Socha) i wyrusza z nią na podbój stolicy i polskiego show biznesu, by na własnej skórze przekonać się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i portali plotkarskich(...)Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", w długiej czarnej sukni błyszczącej tysiącem cekinów, Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", w króciutkiej i również lśniącej sukience...

 • "Na dobre i na złe": Doktor Latoszek w kinach! Jako kowboj, Rambo i... rockman

  ...trafi w szpony krwiożerczego show-biznesu. Na własnej skórze przekona się, jak od kulis funkcjonuje świat celebrytów, jak rozchodzi się plotka i jaki jest smak popularności.  Skromny z natury Szyja padnie ofiarą bezwzględnej agentki gwiazd (Małgorzata Socha) oraz jej cynicznego partnera biznesowego (Filip Bobek), w efekcie czego z dnia na dzień stanie się gwiazdą, choć wcale o tym nie marzył...

 • "Randka z Maślakiem": Spełnieć marzenia kobiet

  We wtorek, 24 marca, zaplanowano emisje premierowego odcinka nowego programu Polsat Cafe "Randka z Maślakiem". Mister Polski będzie spełniał w nim marzenia kobiet.

 • Całują go bez wytchnienia

  Niektórym mężczyznom wydaje się, że posiadanie pięknej narzeczonej, która codziennie czeka w domu z gorącym obiadkiem, i kilku ognistych kochanek w jednym czasie, to raj na ziemi. Nic bardziej mylnego!