• Informacje na temat:

  socha wpadki

Artykuły na temat: socha wpadki
 • Anna Kalczyńska tłumaczy się z wpadki w telewizji!

  Anna Kalczyńska (41 l.) jest jedną z bardziej lubianych prowadzących porannego programu TVN „Dzień Dobry TVN”. Jednak i jej zdarza się popełnić gafę, z której potem trzeba się wytłumaczyć.

 • Lawrence przyłapana została przez paparazzich w drodze na jedną z londyńskich imprez. Niestety, nie obyło się bez wpadki. Ogromny dekolt odsłonił pierś amerykańskiej gwiazdy... Mandaryna po(...) i buty na koturnach. Kim Kardashian swoje perfumy promowała z kolei w koszmarnym różowym lateksie bez ramion... Solange Knowles, chcąc uniknąć wpadki na własnym ślubie, przykleiła sukienkę do...

 • Małgorzata Socha o poprawianiu urody: Nie mam aż tyle czasu na zabiegi!

  Małgorzata Socha (34 l.) kolejny raz zaklina rzeczywistość?

 • Staje się ikoną mody i stylu!

  Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z „Prosto w serce”, w niemal wszystkich rankingach na najlepiej ubraną polską gwiazdę 2011 roku zajęła pierwsze miejsce! Aktorkę doceniono za świetny gust i niezwykłe wyczucie stylu.

 • Joanna Horodyńska ostro krytykuje Czartoryską!

  Celebrytka od kilku lat zarabia na krytykowaniu swoich koleżanek z branży na łamach czasopism i w programach telewizyjnych. Joanna uwielbia wytykać im wszelakie wpadki i poddaje je surowej ocenie... Ostatnio Horodyńska postanowiła ocenić styl Anny Czartoryskiej, a konkretniej jej stylizację z imprezy jednej z firm odzieżowych! "Anna jest piękna i skromna. Uwielbiam jej urodę, ale jej styl to...

 • Polski Don Juan XXI wieku

  Życie Karola jest bajką. Do czasu jednak, gdy jego kochanki dowiadują się o swoim istnieniu! Ruszają prace nad nową wersją przygód polskiego Don Juana, znanego z komedii Romana Załuskiego "Och, Karol".

Zdjęcia na temat: socha wpadki
 • Małgorzata Socha, czyli Zuza Hoffer z "Na Wspólnej", nazywana jest ikoną stylu. Tym razem jednak przydarzyła się jej wpadka... Choć gwiazda twierdziła, że wszystkiemu winny jest źle dobrany makijaż, złośliwi uważają, że przesadziła z botoksem.