• Informacje na temat:

  socha wypadek samochodowy

Artykuły na temat: socha wypadek samochodowy
 • Przyjaciółki

  ...(Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska) każdą wolną chwilę spędzają razem wspólnie omawiają zarówno poważne, jak i błahe sprawy. Wspierają się(...) rozpocznie emisję najnowszych odcinków serialu „Przyjaciółki”, który w bardzo szybkim czasie zyskał sobie sympatię widzów. A jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterek? Anka po wypadku samochodowym...

 • Polskie hity na wiosnę 2014

  ...jej dorówna? PREMIERA 6.03 Polsat, czwartek, godz.: 21.05   Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magda Stużyńska- -Brauer) i Inga (Małgorzata Socha) będą próbowały sobie ułożyć życie bez(...) trzeciego sezonu. Śmierć Olgi, ciężka choroba ojca i związana z tym podróż, to jeszcze nie koniec złej passy. Wypadek Maksa na trasie do Szwajcarii zmusi lekarzy do stoczenia dramatycznej walki...

 • Gdynia Film Festival: Kroniki samochodowe

  Okrzyknięty 10 lat temu nadzieją polskiego kina Piotr Trzaskalski ("Edi") powrócił do reżyserii po kilkuletnim niebycie, prezentując w konkursie Gdynia Film Festival swój najnowszy obraz "Mój rower". O wiele ciekawszą propozycją była jednak pokazywana w Panoramie Polskiego Kina "Piąta pora roku" Jerzego Domaradzkiego. Akcja obydwu obrazów w znacznej mierze rozgrywa się... w samochodzie.

 • "Przyjaciółki" w szpitalu

  Bohaterki serialu "Przyjaciółki" w jednym z odcinków spotkają się w szpitalu. Wszystko z powodu wypadku samochodowego.

 • Komu odda serce?

  W kolejnej serii "Przyjaciółek" Indze (Małgorzata Socha) nie będzie łatwo. Zaufanie do mężczyzn ma ograniczone, a w pracy same problemy.

 • "Przyjaciółki" znów kręcą

  W piątek, 7 grudnia, rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Przyjaciółki", który zadebiutował na antenie Polsatu tej jesieni. Serial gromadzi przed telewizorami średnio 2,4 mln widzów.

 • Filip Bobek: Po przejściach

  Rolą Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla" podbił serca milionów telewidzów. Teraz spróbuje zerwać z dotychczasowym wizerunkiem w nowej produkcji stacji TVN - "Prosto w serce" . - Doskonale wiem, co mnie czeka - zastrzega Filip Bobek.