• Informacje na temat:

  sokół rap

Artykuły na temat: sokół rap
 • Wojciech Sosnowski (39 l.), znany bardziej jako raper Sokół, odmłodniał przy nowej ukochanej, modelce Kasi Poryckiej. Muzyk jest teraz nie do poznania!

 • Małolat "W pogoni za lepszej jakości życiem": Klasyk polskiego rapu

  10 lat temu ukazał się debiutancki album Małolata, który stał się jednym z ważniejszych wydawnictw dla polskiego hip hopu. 12 stycznia 2015 roku na półki sklepowe trafiła reedycja albumu.

 • Sokół i Marysia Starosta "Czarna biała magia". Klasa światowa (recenzja)

  Przez wiele lat Sokół wydawał się jednym z najbardziej konserwatywnych i twardogłowych reprezentantów sceny rap w Polsce. Nowy album pokazuje, że jest otwarty na nowe, profesjonalny w podejściu, ale jednocześnie wierny swoim poglądom.

 • Sokół i Marysia Starosta: Ten materiał cię zaskoczy!

  Co się dzieje, kiedy brudny, cyniczny, często chamski, ale głęboki rap Sokoła spotyka się z łagodnym, klarownym, momentami anielskim wokalem Marysi Starosty? Przekonaj się sam i zobacz najnowszy klip duetu!

 • Zobacz klip VNM z Sokołem!

  VNM - jeden z gospodarzy albumu "Prosto Mixtape 600V", od wielu lat nagrywający rewelacyjne albumy w podziemiu - podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Prosto Label. Jego pierwsza oficjalna płyta, będąca zarazem 10. w artystycznym dorobku rapera, ukaże się późną jesienią tego roku.

 • Polski rap przed Public Enemy

  Legenda sceny hiphopowej Public Enemy zagra na deskach warszawskiego klubu Stodoła już 29 października. Publiczność rozgrzeją składy HIFI Banda, Prosto Mixtape 600V - DJ 600V oraz Sokół, VNM.

 • Nie rap, a czarnoksięstwo

  DonGURALesko "Totem Leśnych Ludzi", Szpadyzor Records

 • "Bądźcie otwarci na różne rzeczy"

  Sokół i Pono dużo ryzykowali nagrywając "Teraz Pieniądz W Cenie" - nie da się ukryć, że konserwatywni fani Zip Składu, Zipery czy też WWO mogą mieć spore problemy z przełknięciem ich nowego klimatu. Miłośnicy nowych brzmień i niekonwencjonalnych patentów chyba nie mają prawa narzekać. A co ze zwolennikami klasycznego brzmienia, charakteryzującego pierwsze płyty Sokoła i Pono? Czy oni także znajdą

 • Tede kontra zgredy

  Tede "Fuck Tede / Glam Rap", Wielkie Joł

 • Sokół i Marysia Starosta: Klip z 400 telefonów

  Do sieci trafił już najnowszy teledysk do tytułowego utworu z albumu "Czysta Brudna Prawda" rapera Sokoła i wokalistki Marysi Starosty.

Wideo na temat: sokół rap
 • Zambezia

  W sercu Afryki, gdzieś między Rio i Madakaskarem, leży imponująca ptasia metropolia - Zambezia. Młody sokół Kai, skuszony obietnicą sławy, opuszcza rodzinne gniazdo, by - wbrew woli ojca - odwiedzić stolicę pierzastych i przystąpić do elitarnej eskadry Dziobasów Przestworzy, stojących (a raczej frunących) na straży bezpieczeństwa Zambezii. Kiedy miasto staje się celem inwazji podstępnego jaszczura Budzo i bandy marabutów, Kai, wspierany przez przyjaciół - gadatliwego Luzika i waleczną Zoe -...

 • Czarny węgiel, kruchy lód

  "Czarny węgiel, kruchy lód" to błyskotliwy, nastrojowy kryminał, nawiązujący do klasyków kina noir (reżyser wspomina o inspiracji "Sokołem maltańskim" i "Trzecim człowiekiem") i przewrotnych gangsterskich filmów z Hong Kongu. W kilkunastu fabrykach, rozproszonych po całej prowincji, w transporcie węgla odnalezione zostają fragmenty ludzkiego ciała. Policja podejrzewa pracowników firmy przewozowej. Przy próbie aresztowania padają strzały - oprócz podejrzanych ginie dwójka policjantów....

 • Miasto słońca

  Haiti to kraj biedy, beznadziei i przemocy. Oddalone od Florydy w USA zaledwie o dwie godziny lotu, jest całkowicie zapomniane przez resztę świata. Slumsy Port-au-Prince stolicy kraju, rządzonego przez Jean-Bertranda Aristide'a należą do najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi. Miasto Słońca rozgrywa się właśnie tutaj, wśród mieszkańców Cité Soleil. Bohaterami filmu są dwaj bracia: 2Pac i Billy. Obaj są liderami "Duchów", nieformalnej armii, utworzonej ze slumsowych gangów dla wsparcia...