• Informacje na temat:

  sokół związek z marysią

Artykuły na temat: sokół związek z marysią
 • Serialowy przewodnik

  .... Tymczasem ku wielkiej radości Aldony, Mariola nie jedzie z Borysem na kolejne targi mięsne. odc. 1863 Związek Marka i Anety rozkwita. Para spędza z sobą coraz więcej czasu. Choć ta sytuacja bez(...) najbliżsi - ojciec i siostra. Za marzenia odc.10 Anka i Bartek ukrywają przed Zosią fakt, że zostali kochankami. Sokół razem z Natalią znajduje pracę na świątecznym jarmarku. Tam poznaje Cygankę, która...

Wideo na temat: sokół związek z marysią
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.