• Informacje na temat:

  solowa płyta

Artykuły na temat: solowa płyta
 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski wydał solową płytę!

  Krążek "Album rodzinny" trafi do sklepów 23 marca. Jakie usłyszymy na nim brzmienia? - Płyta nawiązuje klimatem do kabaretów i wodewilów okresu międzywojennego, pobrzmiewają tu więc rytmy swinga, charlestona, tanga i fokstrota, czyli wszystko to, co uwielbiam - rzuca z uśmiechem K. Kuszewski. - Ważną rolę odgrywają tu teksty, które są na ogół humorystyczne, ale czasem też liryczne...

 • David Gilmour: Nowy solowy album w 2015 roku!

  Lider Pink Floyd David Gilmour zapowiada, że w 2015 roku ukaże się jego nowa solowa płyta.

 • Beata Kozidrak zrobi to dla brata! Odda mu hołd na nowej płycie?

  Wszystko szło ku dobremu. Starszy brat martwił się o jej przyszłość. Chciał jej pomóc w zbudowaniu nowego życia. Nie zdążył... odszedł na zawsze.

 • Kielich "Lepiej już nie będzie nam": Nadchodzi druga solowa płyta basisty Lady Pank

  "Drapacz chmur" to tytuł nowej płyty Krzysztofa Kieliszkiewicza - Kielicha, basisty Lady Pank. Album ukaże się na rynku 20 lutego.

 • Anna Dereszowska nagrywa płytę

  Grupa Machina del Tango powstała w 2001 roku z inicjatywy pianistki i kompozytorki Urszuli Borkowskiej. W 2009 roku, we współpracy z Anną Dereszowską, nagrana została płyta "Tangomania", na której dominowały najsłynniejsze polskie tanga. Tym razem formacja postanowiła wykonać utwory powiązane z filmami. - Nagrywamy wspólnie z Machiną del Tango naszą drugą płytę, tym razem z piosenkami...

 • Tomek Lipiński "To, czego pragniesz": Nowa płyta w kwietniu

  20 kwietnia ukaże się druga płyta sygnowana nazwiskiem Tomek Lipiński.

 • Alicja nagra płytę?

  Wydana w 2001 roku solowa płyta Alicji Bachledy-Curuś nie podbiła, łagodnie mówiąc, polskiego rynku muzycznego. Teraz, na fali popularności aktorki, powstał pomysł, by reanimować jej karierę wokalną.

 • Pablopavo na marginesie (nowa płyta "Tylko")

  Pod koniec października ukaże się płyta "Tylko" - w pełni solowy album Pablopavo, wokalisty grupy Vavamuffin.

 • Joanna Jabłczyńska nagrała płytę!

  Joanna Jałbczyńska , aktorka z serialu "Na Wspólnej" i jedna z najbardziej lubianych gwiazd młodego pokolenia, spełnia swoje marzenia. 29 listopada ukaże się jej pierwsza solowa płyta.

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

Zdjęcia na temat: solowa płyta
Wideo na temat: solowa płyta
 • Powstanie kinowy film inspirowany płytą Kasi Stankiewicz

  . Wokalistka przygotowuje się także do promującego krążek koncertu w warszawskiej Stodole. „Lucy and the Loop” to coś więcej niż czwarta solowa płyta Kasi Stankiewicz. Wokalistka chce przekształcić ją(...)Najnowsza płyta Kasi Stankiewicz stała się inspiracją nie tylko dla malarzy i rzeźbiarzy, lecz także twórców filmowych. Na podstawie piosenek z albumu „Lucy and the Loop” nakręcony zostanie film

 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...

 • Już jest nowy singiel "odmienionego" Wiśniewskiego! Będzie hit?

  Michał Wiśniewski debiutuje właśnie swoją solową płytą. W ramach promocji przefarbował włosy na "normalny" kolor i udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoim bankructwie. Teraz przyszła pora na muzykę. Jak Wam się podoba nowy Michał?

 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.