• Informacje na temat:

  soma

Artykuły na temat: soma
 • Anna Mucha odkurza ogród! Nie skończyło się to najlepiej!

  Anna Mucha (35 l.) postanowiła zająć się jakąś pożyteczną pracą! Początki bywają jednak dość trudne...

 • Poznaliśmy pierwsze gwiazdy Red Bull Music Academy Weekender

  Red Bull Music Academy Weekender to podróżujący po świecie miejski festiwal, który wskazuje to, co najciekawsze na niezależnej scenie muzycznej. W 2015 roku impreza po raz drugi zagości w Warszawie.

 • Richie na odwyku?

  ..."Nie jest na odwyku - jest w domu w Glendale. Całkowita trzeźwość to długotrwały proces, ale ona jest trzeźwa" - oświadczył rzecznik aktorki. Niedawno Nicole, ważąca zaledwie 38 kg, spędziła trzy dni na odwyku od środków uspokajających Vicodin i Soma. Zaczęła chodzić wtedy do terapeuty, wizyty u którego kosztują ją miesięcznie ok. 60 tysięcy dolarów. Podobnie jak jej przyjaciółka, Paris Hilton...

 • Triptykon w Krakowie: Metalowe święta coraz bliżej

  W niedzielę (21 grudnia) w Klubie Fabryka w Krakowie odbędzie się impreza pod hasłem X Mass Knock Out. Główną gwiazdą będzie szwajcarski Triptykon.

 • Portal TheRichest.org stworzył ranking dziesięciu najgorętszych Polek. Zobaczcie, co amerykańskie media napisały o polskich paniach...

 • Jan "Kyks" Skrzek miał udar mózgu

  61-letni muzyk Śląskiej Grupy Bluesowej przeszedł udar mózgu i trafił do szpitala.

 • 106-letni Manoel de Oliveira wprowadza do kin nowy film

  Najstarszy reżyser świata Manoel de Oliveira wprowadza na ekrany portugalskich kin swój najnowszy film - "Starca z Restelo" ("O Velho do Restelo"). Krótkometrażowy obraz będzie mieć premierę w Lizbonie i Porto w czwartek, czyli w dniu 106. urodzin artysty.

 • The Car Is On Fire w Chicago

  Tuż po świętach "Carsi" polecieli do Chicago, by nagrać swój kolejny album. Następca "Lake&Flames" powstaje w Soma Studio pod okiem samego Johna McEntire.

 • Ino-Rock Festival po raz siódmy: Gwiazdą IQ

  30 sierpnia w samym sercu Parku Solankowego w Inowrocławiu odbędzie się siódma edycja Ino-Rock Festival.

 • Złota Palma z Cannes na otwarcie Dwóch Brzegów

  Program 8. edycji Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą to wybór najciekawszych filmów wyselekcjonowanych na światowych festiwalach. W dniu rozpoczęcia imprezy, 2 sierpnia, festiwalowa publiczność zobaczy "Zimowy sen" Nuri Bilge Ceylana, laureata Złotej Palmy w Cannes.

Wideo na temat: soma
 • Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

  Niezwykła komedia, okrzyknięta przez amerykańskich krytyków nowym "Forrestem Gumpem", przebojem zdobywająca europejskie kina. Adaptacja bestsellerowej powieści Jonasa Jonassona, która sprzedała się na całym świecie w ponad sześciomilionowym nakładzie. Zabawna i podnosząca na duchu historia stulatka, który dochodzi do wniosku, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. Allan Karlsson przez 100 lat trzymał świat w niepewności, wpływając na bieg historii, a teraz - po brawurowej...

Dyskusje na temat: soma