• Informacje na temat:

  sonia bohosiewicz kabaret

Artykuły na temat: sonia bohosiewicz kabaret
 • Sonia Bohosiewicz w serialu

  Krakowska aktorka Sonia Bohosiewicz (33 l.), o której ostatnio zrobiło się głośno dzięki głównej żeńskiej roli w filmie "Rezerwat" ma szansę ugruntować swoją ekranową popularność i wejść do pierwszej ligi telewizyjnych gwiazd. Szansa ta to serial na podstawie "Rezerwatu", nad którym już pracują autorzy filmu.

 • W styczniu urodzi syna

  ..."To będzie moja życiowa rola" - mówi Sonia Bohosiewicz (33 l.), krakowska aktorka, której dużą popularność przyniósł udział w serial u "39 i pół" oraz filmie "Rezerwat". W styczniu przyjdzie na świat jej pierwsze dziecko.

 • Nikt mnie na ulicy nie poznaje

  ..."To dosyć męczące odpowiadać ciągle na te same pytania" - mówi Sonia Bohosiewicz, gdy siadamy do rozmowy dotyczącej jej roli w filmie "Rezerwat", po czym, gdy zapewniam ją o swej lakoniczności(...) pierwszą duża rolę w kinie czekała prawie osiem lat. O popularności z Sonią Bohosiewicz rozmawiał Tomasz Bielenia.

 • Maciej Stuhr: Trzy łóżkowe sceny

  Jerzy Stuhr gra starszego, a jego syn Maciej młodszego - Jana Bratka, głównego bohatera filmu "Obywatel", pokazanego premierowo we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Bohosiewicz serialowo

  Krakowska aktorka Sonia Bohosiewicz (33 lata), o której ostatnio zrobiło się głośno dzięki głównej żeńskiej roli w filmie "Rezerwat" ma szansę ugruntować swoją ekranową popularność i wejść do pierwszej ligi telewizyjnych gwiazd.

 • Festiwal w Opolu wraca do amfiteatru

  W piątek, 10 czerwca, w gruntownie wyremontowanym i zmodernizowanym amfiteatrze rusza 48. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2011. Dwa pierwsze dni organizuje TVP - z tych koncertów będzie bezpośrednia transmisja. Niedzielny koncert samodzielnie organizuje miasto Opole.

 • Mucha, dziewice i milionerzy

  Telewizja TVN wiosną 2010 roku stawia na sprawdzone pozycje rozrywkowe. Wśród nowości pojawią się dwa seriale oraz nowy program reality-show Magdy Gessler. Z kolei "Milionerzy" będą mogli korzystać z czwartego koła ratunkowego. Co jeszcze pokaże wiosną TVN?

Wideo na temat: sonia bohosiewicz kabaret
 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Wojna polsko-ruska

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Doroty Masłowskiej z Borysem Szycem, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. W filmie występują również: Roma Gąsiorowska ("Pitbull"), Sonia Bohosiewicz ("Rezerwat"), Anna Prus ("Ja wam pokażę!") i Maria Strzelecka ("Chaos"). Autorem scenariusza i reżyserem jest Xawery Żuławski, laureat nagrody za filmowy debiut na FPFF w Gdyni 2008. Filmowa "Wojna polsko-ruska" to pełna adrenaliny, bezkompromisowa opowieść o młodych ludziach głodnych emocji i przeżyć i o...