• Informacje na temat:

  sophia loren dzisiaj

Artykuły na temat: sophia loren dzisiaj
 • Marek Frąckowiak nie żyje. Żona Ewa Złotowska walczyła o niego do końca!

  ...powiedziałem: z tą panią chciałbym ułożyć sobie życie. Za co kocham Ewę? Za ogromną uczciwość, lojalność, mądrość... To chodząca kobiecość, ten błysk w oku i biust, jak Sophia Loren, tylko w mniejszych rozmiarach. Wspólne życie to suma kompromisów, które razem się podejmuje. To nie może być mecz: dzisiaj 1:0 dla mnie, jutro 2:0 dla ciebie" - tak opowiadał pan Marek o miłości swojego życia. 

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Starszy o 22 lata producent obiecał jej ślub i słowa dotrzymał. Ale w międzyczasie wybuchł wielki skandal.

 • Marek Frąckowiak: Zapytali aktora, dlaczego nie ma dzieci. Zdobył się na szczerość!

  ..., mądrość... To chodząca kobiecość, ten błysk w oku i biust, jak Sophia Loren, tylko w mniejszych rozmiarach. Wspólne życie to suma kompromisów, które razem się podejmuje. To nie może być mecz: dzisiaj...

 • Grażyna Torbicka wyreżyseruje film

  Nie jest przesądna i nie robi noworocznych postanowień. Grażyna Torbicka ma jednak w zwyczaju wykorzystywać szanse, które jej się trafiają. A w 2015 roku dziennikarka chce podjąć nowe wyzwanie. Wyreżyseruje film!

 • ​"Klan": Daniel Olbrychski kończy 70 lat!

  Andrzeja Wajdę, poprosił ją do walca. - Sophia Loren tańczyła płynąc - wspomina. - Byłoby to dla mnie wielkie przeżycie, gdyby nie fakt, że przerastała mnie o głowę i moje oczy znajdowały się mniej(...). Ona zarabiała, a ja siedziałem samotnie w garderobie i zacząłem popijać czekając na nią. Myślałem, że w ten sposób uda mi się przetrzymać stres spowodowany samotnością. Dzisiaj myślę, że to Maryla...

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Sophia Loren i hańba narodowa

  Sophia Loren zaapelowała o uwolnienie Kampanii, w tym jej rodzinnej miejscowości Pozzuoli koło Neapolu, ze zwałów niewywiezionych śmieci.

 • Gwiazdy i celebryci w Wenecji

  Catherine Deneuve, Uma Thurman, Al Pacino, Ethan Hawke i Emma Stone - to największe gwiazdy zakończonego w sobotę, 6 września, 71. festiwalu filmowego w Wenecji. Jak co roku na czerwonym dywanie pojawiły się też włoskie "gwiazdki" i celebryci.

 • Harrison Ford nagrodzony

  Amerykański aktor Harrison Ford, najbardziej znany dzięki rolom w takich filmach, jak "Indiana Jones", "Czas patriotów" czy "Gwiezdne wojny" został dorocznym laureatem nagrody imienia Cecila B. DeMille. Wyróżnienie przyznało gwiazdorowi Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood, w uznaniu jego "wybitnego wkładu w rozwój światowego kina".

 • Ostre "nie" dla polskich aktorek!

  Carlo Rossell , szef wielkiej włoskiej wytwórni filmowej i zarazem firmy dystrybucyjnej Medusa, należącej do premiera Silvio Berlusconiego, w ostrych słowach wystąpił przeciwko angażowaniu do włoskich filmów aktorek z Europy środkowej i wschodniej.