• Informacje na temat:

  sophia loren obecnie

Artykuły na temat: sophia loren obecnie
 • Joan Collins: Czarny charakter w wieczorowej sukni

  Glob i nominacje do wielu innych nagród. Niewiele brakowało, by to nie ona zagrała w "Dynastii"- rozpatrywano w tym wypadku także Elizabeth Taylor i Sophię Loren. Dziś nikt nie ma wątpliwości, że to(...) bytu. "Dynastię" można obecnie oglądać w dni powszednie o 15:00 i 20:00 na kanale CBS Drama, natomiast "Pacific Palisades" emitowane jest w tej samej stacji od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00.

 • Gwiazdy po latach: "Beverly Hills, 90210"

  ...żonaty, obecnie z Erin Kristine Ludwig, z którą ma córkę - Mię Loren. Jennie Garth, czyli Kelly Taylor Po zakończeniu pracy nad serialem, Garth zagrała jeszcze w kilku telewizyjnych produkcjach(...) klasy B. Wcielił się również w ponad 30 postaci serialowych. Mimo imponującej liczby ról, aktor nie zrobił oszałamiającej kariery. Obecnie można go oglądać w programie "Hollywood i wina", gdzie...

 • Sophia Loren "kandydatką" na prezydenta

  Od prawie pół wieku Sophia Loren jest bohaterką wyborów prezydenckich we Włoszech. Jej nazwisko wpisują na karty wyborcze dowcipnisie, których nie brakuje wśród polityków nawet w tych podniosłych i ważnych dla kraju chwilach.

 • Sophia Loren w filmie o tsunami

  Włoska reżyserka Lina Wertmuller oświadczyła, że planuje realizację filmu w zniszczonych przez tsunami kurortach Azji południowo-wschodniej. Główną rolę w tej produkcji miałaby zagrać gwiazda włoskiego kina Sophia Loren.

 • Urodziny włoskiego Hollywood

  Huczne obchody 70-rocznicy powstania słynnego rzymskiego miasteczka filmowego Cinecitta odbędą się w piątek, 4 maja, z udziałem twórców filmowych z Włoch i zagranicy.

 • Berlinale bez filmów z Polski

  "W tym roku z Polski nie było nic - z wyjątkiem dwóch świetnych filmów, które chętnie byśmy pokazali. Pierwszy to 'Rewers', a drugi 'Dom zły'" - powiedział dyrektor festiwalu Dieter Kosslick na spotkaniu z zagraniczną prasą w Berlinie.

 • Jodie Foster: Odważna

  Jodie Foster miała zaledwie 3 lata, gdy pierwszy raz stanęła przed kamerą. I pomimo różnych zawirowań w jej życiu zawodowym i osobistym, wciąż jest jedną z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd.

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

Wideo na temat: sophia loren obecnie
 • Nieobecny

  16-letni Martin (Javier de Pietro) uczęszcza na zajęcia z pływania, które prowadzi młody nauczyciel Sebastian (Carlos Echevarria). Chłopak zaczyna obsesyjnie pożądać instruktora. Podczas jednego z treningów Martin narzeka na ból w oku, więc nauczyciel postanawia zabrać go do szpitala. Na miejscu okazuje się, że sprawa nie jest poważna i chłopak może wrócić do domu. Nie chcąc wysyłać swojego ucznia w drogę powrotną samego, Sebastian odwozi go do domu. Zastają zamknięte drzwi, więc nauczyciel...

 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Nine - Dziewięć

  "Kochaj po włosku. Żyj, jakby dzisiejszy dzień miał być ostatnim" Dziewięć Reżyser najlepszego musicalu ostatniej dekady - obsypanego nagrodami Chicago (m.in. 6 Oscarów i 3 Złote Globy), które przywróciło dawną świetność temu gatunkowi filmowemu - powraca z jeszcze bardziej imponującym zestawem gwiazd w gorącym musicalu Dziewięć. Dziewięć to ekranizacja uhonorowanego nagrodą Tony broadwayowskiego musicalu, do którego scenariusz napisał Anthony Minghella, twórca takich przebojów kinowych,...