• Informacje na temat:

  sophia loren zdjęcia

Artykuły na temat: sophia loren zdjęcia
 • Pamiętacie Ewę Krzyżewską? Nazywano ją polską Sophią Loren!

  ..."Chmurna dziewczyna, nigdy się nie uśmiechała..." – mówił o niej fotograf Wojciech Plewiński. Nie przeszkodziło to w powstaniu pięknego zdjęcia. Ewa Krzyżewska zdobiła świąteczną okładkę „Przekroju(...) zdjęciach próbnych. Jej uroda zwracała uwagę. Nie do końca była aktorką, miała w sobie niezależność i osobowość silniejszą niż warsztat. I właśnie tym wypełniła rolę Krystyny”. Aktorka urodziła się...

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Starszy o 22 lata producent obiecał jej ślub i słowa dotrzymał. Ale w międzyczasie wybuchł wielki skandal.

 • Sophia Loren powiększyła piersi?

  ...72-letnia (sic!) Sophia Loren zawsze uważana była za najpiękniejszą aktorkę o naturalnej urodzie. Ona sama twierdziła, że nigdy nie poddała się żadnej operacji plastycznej. Ostatnio jednak jej piersi dziwnie urosły.

 • Emmanuelle Béart: Piękna złośnica

  To właśnie dla niej mężczyźni oglądali "Mission: Impossible".

 • Bardot apeluje do Loren

  Legenda kina Brigitte Bardot w poniedziałek, 28 września - dzień swoich urodzin - zaapelowała do swojej koleżanki po fachu Sophii Loren , która tak jak ona niedawno skończyła 75 lat, by raz na zawsze zrezygnowała z noszenia naturalnych futer.

 • Sophia Loren siostrą przełożoną

  Sophia Loren ( "Hrabina z Hongkongu" ) wcieliła się w rolę matki przełożonej zakonu w świątecznej reklamie jednego z największych włoskich operatorów telefonii komórkowej. Zdjęcia gwiazdy kina w czarno-białym habicie opublikowała środowa (29 listopada) prasa.

 • Katarzyna Figura wyjawiła prawdę o swoich piersiach! Aż trudno uwierzyć!

  ...aktorstwo już było we mnie, a wszystkie ówczesne gwiazdy kina: Sophia Loren, Gina Lollobrigida, Brigitte Bardot, Marilyn Monroe, to były ikony kobiecości, symbole seksu — i miały odpowiednie kształty...

 • Sophia Loren gra w filmie syna

  Prawie 79-letnia Sophia Loren wróciła na plan filmowy. Najsłynniejsza włoska aktorka gra w filmie reżyserowanym przez jej syna, Edoardo Pontiego. To ekranizacja monodramu Jeana Cocteau "Głos ludzki", przedstawiającego historię porzuconej kobiety.

 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  ...prostu wypadało się pokazać. Przyjeżdżali tu już wszyscy liczący się w świecie filmu. Po czerwonym dywanie i miejskich bulwarach paradowali: Roman Polański, Gina Lollobrigida, Sophia Loren, Alain Delon(...) jest w 1953 r. mało jeszcze znana Brigitte Bardot.  Piękna i hojnie obdarzona przez naturę blondynka paraduje po plaży i bulwarach w skąpym stroju. Oblega ją tłum fotoreporterów, zdjęcia w staniku bez...

 • Sophia Loren: Oscarowy jubileusz

  Ikona światowego kina Sophia Loren świętuje 50 rocznicę zdobycia Oscara. Otrzymała go za główną rolę w filmie "Matka i córka" ("La Ciociara") w reżyserii Vittorio De Sica. Gwiazda w wywiadzie dla włoskiej prasy wyznała, że odkurza statuetkę codziennie.