• Informacje na temat:

  sophie bextor

Artykuły na temat: sophie bextor
 • Sophie Ellis Bextor urodziła!

  Sophie Ellis Bextor (39 l.) została po raz piąty mamą!

 • Sophie Ellis-Bextor "Wanderlust" (recenzja): Zośka już nie chce tańczyć

  Ciężko orzec, czy to zmęczenie formą, w jakiej nagrywała dotychczas, czy oto szkaradnym fetorem odbija jej się udział w brytolskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Faktem jest, że Zośka odeszła od muzyki tanecznej.

 • Sophie Ellis Bextor w piątej ciąży. Poród już niebawem?

  Sophie Ellis Bextor (39 l.) i jej mąż są rodzicami czterech synów. Latem tego roku piosenkarka wyjawiła, że spodziewa się piątego dziecka. Sądząc po najnowszych zdjęciach gwiazdy można wysnuć wniosek, że do porodu zostało niewiele czasu. Może tym razem będzie dziewczynka?

 • Woskowa Sophie Ellis-Bextor

  Sophie Ellis-Bextor, brytyjska wokalistka pop, która podbiła listy przebojów kompozycją "Murder On The Dancefloor", powraca ze swoim kolejnym singlem. Podczas kręcenia towarzyszącego mu teledysku Sophie zamieniła się w woskowego, sklepowego manekina.

 • Sophie Ellis-Bextor została po raz czwarty mamą!

  Sophie Ellis-Bextor (36 l.) powitała na świecie synka.

 • Sophie Ellis Bextor zaręczona

  26-letnia angielska wokalistka Sophie Ellis Bextor zaręczyła się ze swoim chłopakiem, 31-letnim Richardem Jonesem. Basista grupy Sterophonics poprosił ją o rękę na plaży w Barcelonie. Para ma niespełna rocznego syna Sonny'ego.

 • Sophie Ellis-Bextor spodziewa się 4. dziecka!

  Rodzina Sophie Ellis-Bextor (36 l.) wkrótce znów się powiększy!

 • Sophie Ellis-Bextor: Sekretny ślub

  Sophie Ellis-Bextor i jej chłopak Richard Jones wzięli potajemny ślub. Do ceremonii doszło w czerwcu we Włoszech.

 • Urodziła

  Brytyjska piosenkarka Sophie Ellis-Bextor urodziła syna na dziewięć tygodni przed wyznaczonym terminem.

 • Sophie Ellis Bextor: Kłopoty w Niemczech

  Niemiła przygoda przytrafiła się znanej angielskiej wokalistce Sophie Ellis Bextor na lotnisku Templehof w Berlinie. Urzędnicy sprawdzający dokumenty przetrzymywali ją tak długo, aż śpiewem i tańcem udowodniła, że rzeczywiście jest sławną piosenkarką.

Zdjęcia na temat: sophie bextor
Wideo na temat: sophie bextor
 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus

  To mogłaby być trzecia część przygód Bridget Jones - gdyby tylko Bridget wyszła za mąż... Życie po drugiej stronie małżeńskiego łóżka zawsze wydaje się przyjemniejsze i łatwiejsze - tak myśli większość z nas, w tym również Ariane (Marceau) i Hugo (Boon). Aby rozwiązać niekończący się konflikt o to, kto ma w życiu "lepiej", postanawiają wymienić się na jakiś czas życiowymi rolami. Prawnik pomaga im zamienić się pracą, kontami bankowymi i samochodami? Czy Hugo, który wcześniej zarządzał firmą...

 • Pożądanie

  Zjawiskowo piękna Sophie Marceau oraz gwiazda filmu "Nietykalni" i zdobywca francuskiego Oscara François Cluzet w niebanalnej opowieści o spotkaniu dwojga obcych sobie ludzi, które przeradza się w fascynację od pierwszego wejrzenia. Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów...