• Informacje na temat:

  sophie marceau żuławski

Artykuły na temat: sophie marceau żuławski
 • Xawery Żuławski spełnił wolę ojca! Przedśmiertny podarunek zmienił wszystko!

  Xawery Żuławski (47 l.) w młodości niezbyt dobrze dogadywał się ze sławnym ojcem. Wszystko się zmieniło, gdy Xawery dorósł, a na łożu śmierci Andrzej Żuławski podarował mu coś niezwykłego...

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.

 • Skromny pogrzeb Andrzeja Żuławskiego. Tak wyglądają synowie

  Andrzej Żuławski (†75 l.) - autor takich filmów jak "Trzecia część nocy", "Opętanie", "Diabeł" i "Na srebrnym globie" - spoczął na cmentarzu rzymskokatolickim w Górze Kalwarii. Na uroczystości pojawiła się najbliższa rodzina - synowie Xawery Żuławski, Ignacy i Vincent oraz była żona Sophie Marceau. Polski twórca zmarł 17 lutego po długiej walce z chorobą nowotworową.

 • 80% mężczyzn nie mogłoby się jej oprzeć

  18 lipca na ekrany polskich kin wejdzie "Pożądanie". W jednej z głównych ról zobaczymy w filmie zjawiskowo piękną Sophie Marceau. Aktorka ma na swoim koncie role w takich megaprodukcjach jak "Braveheart - Waleczne serce" Mela Gibsona czy "Świat to za mało" Michaela Apteda. Według reżyserki "Pożądania" 80% mężczyzn nie byłoby w stanie oprzeć się seksownej Francuzce.

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Połączyła ich wielka namiętność!

  Małgorzata Braunek (†67 l.) i Andrzej Żuławski (†75 l.) w latach 70. byli jedną z najpiękniejszych par. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Przez wiele lat żyli w konflikcie, który zakończył się dopiero wtedy, gdy aktorka zachorowała na raka.

 • Żuławski tylko w INTERIA.PL!

  Prezentujemy fragment książki "Żuławski", która jest zapisem niezwykłej rozmowy, jaką z wybitnym polskim twórcą przeprowadzili Piotr Kletowski i Piotr Marecki.

 • Andrzej Żuławski miał trzy żony, ale tak naprawdę kochał inną kobietę

  Andrzej Żuławski (†75 l.), miał trzech synów z trzech małżeństw. Każda z jego żon była osobowością. Jednak przed śmiercią przyznał, że naprawdę kochał tylko jedną. Zupełnie inną kobietę.

 • Żuławski kończy 60 lat!

  Andrzej Żuławski, jeden z najbardziej oryginalnych polskich reżyserów, od wielu lat pracujący we Francji, kończy w środę, 22 listopada, 60 lat. "Kino to niezwykła sztuka rozbudzania ludzi, jeden z wyjątkowych sposobów wstrząsania ludzką naturą" - mówi twórca tak słynnych i kontrowersyjnych filmów, jak "Szamanka", "Opętanie" czy "Diabeł".

 • Z Francji docierają wstrząsające informacje. Chodzi o syna Andrzeja Żuławskiego

  ...23-letni Vincent, syn Sophie Marceau (52 l.) i Andrzeja Żuławskiego (†75), przeszedł załamanie.

 • Andrzej Żuławski kończy 70 lat

  Andrzej Żuławski, jeden z najbardziej znanych, a zarazem najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów filmowych, skończy w poniedziałek, 22 listopada, 70 lat.

Wideo na temat: sophie marceau żuławski
 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus

  To mogłaby być trzecia część przygód Bridget Jones - gdyby tylko Bridget wyszła za mąż... Życie po drugiej stronie małżeńskiego łóżka zawsze wydaje się przyjemniejsze i łatwiejsze - tak myśli większość z nas, w tym również Ariane (Marceau) i Hugo (Boon). Aby rozwiązać niekończący się konflikt o to, kto ma w życiu "lepiej", postanawiają wymienić się na jakiś czas życiowymi rolami. Prawnik pomaga im zamienić się pracą, kontami bankowymi i samochodami? Czy Hugo, który wcześniej zarządzał firmą...

 • Pożądanie

  Zjawiskowo piękna Sophie Marceau oraz gwiazda filmu "Nietykalni" i zdobywca francuskiego Oscara François Cluzet w niebanalnej opowieści o spotkaniu dwojga obcych sobie ludzi, które przeradza się w fascynację od pierwszego wejrzenia. Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów...