• Informacje na temat:

  sopot festiwal 2013

Artykuły na temat: sopot festiwal 2013
 • Margaret nie chce być bohaterką tabloidów! "Ja nie jestem Doda"

  Margaret w show-biznesie funkcjonuje od 2013 roku. Podczas tych sześciu lat pojawiło się bardzo mało publikacji na jej temat jej życia prywatnego.  Nigdy nie wiedzieliśmy do końca czy jest w związku, czy poza nim. Artystka dodatkowo bardzo niechętnie udziela wywiadów. Wyjątkowo udało się nam porozmawiać z nią podczas konferencji Sopot Hit Festiwal. Zapytaliśmy wprost, czy chce być bohaterką...

 • Coke Live: Polska - Szkocja 1:1 (relacja, zdjęcia, wideo)

  Trzy najgorętsze nazwiska młodego pokolenia polskiej sceny i dwa topowe, kumplujące się ze sobą zespoły ze Szkocji. Takie atrakcje zaoferował pierwszy dzień Coke Live Music Festival 2013.

 • Joanna Koroniewska: Zaszalała w dniu urodzin

  Ostatnia sobota maja, kilka minut po wschodzie słońca. Na plaży w Sopocie pojawia się Joanna Koroniewska. Trwa Sopot SuperHit Festiwal. Tego dnia przypadają 39. urodziny aktorki. Joanna nie jest sama(...) - powiedziała niedawno w wywiadzie. Jedyne czego trochę jej brakuje, to nowe role. Od chwili gdy w 2013 roku zrezygnowała z udziału w "M jak Miłość", nie zagrała - poza epizodem w jednym z odcinków...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • "rodzinka.pl" straciła widzów

  ...i Sopot TOPtrendy Festiwal 2013). Obecnie trwają zdjęcia do 5. sezonu "rodzinki.pl". Kolejna odsłona przygód rodziny Boskich będzie nadawana w Dwójce jesienią.

 • Sopot TOPtrendy Festiwal 2014: Znamy szczegóły imprezy!

  Ponad 100 artystów na scenie, tysiące ludzi na widowni Opery Leśnej w Sopocie i miliony widzów przed telewizorami. Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 rusza już w ostatni weekend maja.

 • Znamy finalistów Sopot TOPtrendy Festiwal

  Poznaliśmy 10 uczestników, którzy wystąpią w koncercie "trendy" podczas Sopot TOPtrendy 2013.

 • Sopot: Festiwali nigdy dość

  Pod koniec sierpnia 2013 roku odbędzie się druga edycja muzycznego Sopot TOP of the TOP Festival, który w całości na żywo będzie można zobaczyć w telewizji Polsat. Na scenie wystąpią gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej.

 • Sopot Festival 2013: Rekordziści (Top Of The Top)

  "Przygotuj się na topowych artystów, którzy teraz biją rekordy popularności w Europie i w Polsce" - tak reklamuje się w telewizji Sopot Festival 2013 (23-24 sierpnia). Rekordy popularności! To musi być niezły festiwal - pomyślałem.

 • Startuje Sopot TOPtrendy 2014: Rozpocznie Urszula

  Jubileuszem 30-lecia Urszuli rozpocznie się w piątek (30 maja) tegoroczna edycja Sopot TOPtrendy Festival.