• Informacje na temat:

  spears doskonale

Artykuły na temat: spears doskonale
 • Julia Kamińska trenuje... erotyczny taniec na rurze!

  Taniec  na rurze pokochały już Rihanna, Demi Moore i Britney Spears, a w Polsce Ola Kwaśniewska czy Weronika Książkiewicz. Niedawno tanecznego bakcyla połknęła też Julia Kamińska. - Chodzę na te(...)", postanowiłam dać sobie po raz kolejny szansę bycia w formie - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Julia Kamińska. Taniec na rurze doskonale kształtuje ciało. Podczas treningu angażowane są...

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • Lindsay Lohan była na samym dnie. Aktorka wychodzi na prostą?

  ...szczycie. Doskonale radziła sobie na ekranie i odnosiła kolejne aktorskie sukcesy. Po rolach w "Zakręconym piątku" i "Wrednych dziewczynach" wróżono jej ogromną karierę.  Niestety za sławą przyszły(...) znanymi skandalistkami, Paris Hilton oraz Britney Spears. Uzależniła się od alkoholu, zaczęła eksperymentować z narkotykami i operacjami plastycznymi. Media od lat rozpisują się o jej uzależnieniach...

 • Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, doskonale zdaje sprawę z tego, co dzieje się z mężczyznami, kiedy ubiera swe seksowne sukienki. Wokalistka twierdzi jednak, że nie ma w tym nic dziwnego - jest przecież atrakcyjną nastolatką.

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  ...- "Heads Will Roll" grupy Yeah Yeah Yeahs. Co natomiast wspólnego ma etatowa celebrytka Rihanna z ikoną dawnej epoki, legendarnym Genem Kelly? Piosenkę o deszczu? Czemu nie?! Twórcy "Glee" doskonale widzą(...) udostępniają swe utwory. Królowa popu, Madonna, udostępniła producentom cały katalog swoich piosenek, podobnie jej młodsza koleżanka Britney Spears, która nawet osobiście odegrała rolę licealnej...

 • Czwarty raz Britney Spears

  Album "Circus" Britney Spears zadebiutował na 1. miejscu amerykańskiej listy bestsellerów płytowych. Po raz czwarty udało się wokalistce uzyskać wynik otwarcia powyżej 500 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w samych Stanach.

 • Britney Spears projektantką ubrań?

  Britney Spears rozważa możliwość pójścia w ślady Jennifer Lopez i P. Diddy'ego - chce zaprojektować własną kolekcję ubrań. W niedawnym wywiadzie 20-letnia wokalistka powiedziała, iż z radością oddałaby się takiemu zajęciu. Doskonale zdaje sobie bowiem sprawę, że jest podziwiana chyba w równym stopniu za swoją twórczość, jak za to, co na siebie przywdziewa.

 • Spears wróci do serialu

  Piosenkarka Britney Spears wróci do serial u "How I Met Your Mother", gdzie niedawno zagrała epizodyczną rolę.

 • Britney Spears, seksowna i powabna amerykańska wokalistka pop, nie ma już zamiaru zaprzeczać plotkom o jej domniemanej operacji powiększenia biustu. Jak twierdzi, nie ma to najmniejszego sensu, bo i tak nikt jej nie chce słuchać.

 • Britney Spears obiecuje poprawę

  Amerykańska piosenkarka jest zdruzgotana opiniami na temat jej zachowania i chce w 2007 roku poprawić nadszarpnięty image.