• Informacje na temat:

  spears kupuje

Artykuły na temat: spears kupuje
 • Britney "umysłowo niezdolna do działania"

  Lekarze z Centrum Medycznego UCLA zdiagnozowali Britney Spears (26 l.) jako "umysłowo niezdolną do działania". Piosenkarka przebywa w klinice od kilku dni, a znalazła się tam po interwencji rodziców, w porozumieniu z jej osobistym psychiatrą.

 • Potłuczone lustra. Wywiad z Charli XCX

  - Bycie kobietą w świecie popu prowokuje stereotyp, że tylko stoję na scenie i wyśpiewuję piosenki, które ktoś włożył mi w usta - obrusza się w rozmowie z Interią znana z przeboju "Fancy" Charli XCX.

 • Resztki po Britney

  Wielka jest miłość fanów do gwiazd ekrany i estrady. Za każdą pamiątkę, nawet najgłupszą, związaną ze swoim idolem gotowi są zapłacić fortunę. Hitem ostatnich dni w popularnym serwisie aukcyjnym eBay jest... nadgryziony sandwich Britney Spears (26 l.)

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • ...w miniony czwartek. Aktorzy pobrali się w sobotę, 23 sierpnia, we Francji. Jako jednym z nielicznych udało im się zachować tę informację w tajemnicy. Gratulujemy! Britney Spears nie ma...

 • Britney kupuje, Kevin strzela

  Britney Spears i jej mąż Kevin Federline nie próżnują. Piosenkarka postanowiła kupić posiadłość w Kalifornii, do której wkrótce przeprowadzi się wraz z mężem. Ten natomiast pobiera lekcje strzelania, aby skutecznie chronić swoją słynną żonę.

 • Idiotyczna wypowiedź Dody

  ...wizerunku, Piotr Tymochowicz, "Doda codziennie kupuje tabloidy i przeżywa dramat, jeśli akurat nie jest na pierwszej stronie": "Rabczewska cierpi na syndrom księżnej Diany, która niby walczyła z fotoreporterami, ale wpadała w depresję jeśli o niej nie pisano" - mówił w rozmowie z "Na żywo". Poza sporo odsłaniającymi, tandetnymi i bardzo drogimi kreacjami - kalkami strojów m.in. Britney Spears i Madonny...

 • Zmusi go do ślubu?

  Amerykańska piosenkarka Britney Spears chwyta się każdego sposobu, by wymusić na swoim partnerze Jasonie Trawicku oświadczyny - donoszą amerykańskie media.

 • Halloween przed telewizorem

  Woody'ego Allena, George'a Romero, Freddy'ego Mercury'ego, na Britney Spears kończąc. Z szerokiego wachlarza seriali pijących do Wellesa na przestrzeni 70 lat można pokrótce wymienić choćby: "Dr. Who...

 • Britney Spears: Rodzice, nie kupujcie mojej płyty dzieciom

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, zdecydowała się na dość nietypowy krok. Postanowiła z góry uprzedzić rodziców, aby nie kupowali swym pociechom jej nowej płyty "Britney", ponieważ treści na niej zawarte przeznaczone są raczej dla dorosłych słuchaczy.