• Informacje na temat:

  spears lada

Artykuły na temat: spears lada
 • Miliony osób śledzą Britney Spears

  Gwiazda pop Britney Spears wyprzedziła aktora Ashtona Kutchera i stała się osobą, której profil na Twitterze subskrybuje najwięcej użytkowników tego serwisu społecznościowego. Wokalistka ma na portalu już prawie 5 milionów fanów.

 • Gwiazdy czytają złośliwe komentarze na swój temat

  Jimmy Kimmel do kolejnego odcinka segmentu "Mean Tweets" zaprosił gwiazdy muzyki. Artyści odczytywali przed kamerą złośliwe docinki z Twittera.

 • Teraz Britney!

  Britney Spears gościnnie wystąpi w niezwykle popularnym w USA serialu "Glee". Wokalistka pojawi się w odcinku dedykowanym jej przebojom.

 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

 • Carey zarobi w "Idolu" 18 mln dolarów

  ...w składzie jury". Dodał, że wielu uczestników przez lata próbowało zmierzyć się z jej piosenkami. Nazwisko zdobywczyni wielu nagród Grammy wymieniane było już od dawna. Producenci mieli nie lada orzech do(...) się także Britney Spears w show "X Factor". Z kolei Christina Aguilera w kolejnej edycji programu "The Voice".

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #54

  ...w nie lada kłopoty - znajdą się bowiem w centrum walki pomiędzy wiedźmami z ich kraju i... japońskimi duchami. Alice in Borderland Serial produkcji japońskiej. Fan gier komputerowych i kilku(...) Serialowa ekranizacja powieści Sherryl Woods. W rolach głównych zobaczymy Chrisa Kleina, Jamie Lynn Spears, Justina Brueninga. Inventing Anna Julia Garner ("Ozark"), Jennifer Esposito oraz Anna...

 • Noc w pokoju Birtney Spears

  Hotel Onyx w Bostonie oferuje nie lada gratkę dla fanów Britney Spears. Każdy może spędzić noc w pokoju będącym wierną kopią tego, w którym przyszła gwiazda spędziła dzieciństwo. W cenę 350 dolarów za dobę nie jest, niestety, wliczone towarzystwo 22-letniej wokalistki.

 • Woskowa Rihanna

  Woskowa Rihanna zajęła miejsce w strefie "Music Zone" obok podobizn Britney Spears, Kylie Minogue, Lady Gagi i Amy Winehouse. Rihanna słynie ze skąpych strojów i tego, że lubi eksponować atuty swojej sylwetki. Jej figura woskowa ubrana jest w głęboko wycięto na udzie, ale wciąż zakrywającą ciało sukienkę, będącą kopią stroju, w którym gwiazda wystąpiła w zeszłym roku w finale amerykańskiej...

 • 'N Sync i Britney Spears w "Grease 3"?

  Plotki na temat powstania filmu "Grease 3" w ostatnich miesiącach pojawiały się dość często. Raz mówiono, że jego produkcja ruszy lada dzień, a chwilę później twierdzono, że do nakręcenia obrazu w ogóle nie dojdzie. Tym razem po raz kolejny pojawiły się doniesienia sugerujące, że film jednak powstanie. Ochotę na to mają bowiem członkowie grupy 'N Sync, którzy są w stanie zainwestować