• Informacje na temat:

  spears ostatnimi

Artykuły na temat: spears ostatnimi
 • Britney Spears zmartwychwstaje

  Piosenkarka i ostatnimi czasy skandalistka Britney Spears (25 l.) zamierza zaprezentować swoją najnowszą piosenkę "Cry" podczas gali MTV Video Music Awards w Las Vegas 9 września.

 • Wielki powrót Britney!

  Britney Spears dużo czasu kazała czekać na swoją nową płytę. Ostatnimi czasy skupiała się głównie na skandalach wokół swojej osoby i nie pozwalała napisał o sobie nic, co nie zawierałoby chociaż maleńskiego pejoratywnego pierwiastka.

 • Kłopotów Britney ciąg dalszy...

  To, że Britney Spears (26 l.) jest specjalistką od robienia sobie kłopotów, wszyscy już dobrze wiedzą. W jej przypadku każda okazja jest dobra, żeby wzbudzić sensację bądź wystawić się na publiczne pośmiewisko.

 • Za kostiumem damy sznurem

  ...historii przeszły odcinki poświęcone Madonnie ("Power of Madonna"), Lady GaGa ("Theatricality") i Britney Spears ("Britney/Brittany"). Ten ostatni pobił rekord oglądalności - tylko w Stanach ponad 13 milionów widzów). Szpiczasty stanik Madonny, kuriozalne stroje Lady GaGa oraz szkolny mundurek Spears pokazują, że moda to jedna z tych sztuk, które nie przemijają, a są nieustannie reinterpretowane...

 • Britney Spears oczyszczona

  Wokalistka zyskała mocny punkt w walce o prawa do opieki nad swoimi dziećmi.

 • Britney zaśpiewa z Justinem!

  Britney Spears nagra piosenkę w duecie ze swym byłym chłopakiem, Justinem Timberlake'm! Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy gwiazdy wejdą razem do studia. Wokalistka chciałaby jednak, by utwór trafił na jej kolejny album.

 • Jak wynika z badań przeprowadzonych dla potrzeb zorganizowanej w tym tygodniu w Wielkiej Brytanii Music Radio 2001 Conference, artystą, którego utwory najczęściej prezentowane są w tamtejszych stacjach radio wych, jest Robbie Williams. Organizatorzy konferencji podali, że tytuł ten przypadł byłemu członkowi boysbandu Take That już trzeci rok z rzędu.

 • "Róbcie to, na co macie ochotę"

  Tegan & Sara to dwie siostry bliźniaczki, grające na gitarach. Pochodzą z Calgary, w Kanadzie, urodziły się w 1980 roku, a zadebiutowały płytą "This Business of Art" (2000). Popularność w swojej ojczyźnie i Stanach Zjednoczonych zdobyły koncertami u boku takich gwiazd, jak Neil Young, The Pretenders, Nelly Furtado i Bryan Adams. "If It Was You", druga płyta w ich dorobku, ukazała się w marcu 2003 roku i zawiera utwory skierowane zarówno do fanów rocka, jak i publiczności lubiącej muzykę pop....