• Informacje na temat:

  spears oświadczyła

Artykuły na temat: spears oświadczyła
 • Zdradzał ciężarną Spears!

  Ojciec dziecka nastoletniej Jamie Lynn Spears miał romans z 28-letnią kobietą przez cały okres ciąży swojej dziewczyny.

 • Britney Spears bez demonów

  Britney Spears, wracająca do showbiznesu gwiazda pop, podziękowała swoim fanom za pomoc w zwalczaniu swoich demonów.

 • Spears szuka spokoju

  Gwiazda pop Britney Spears rezygnuje z mieszkania w Los Angeles, tętniącego życiem centrum przemysłu rozrywkowego. Piosenkarka przenosi się do posiadłości w spokojnej okolicy Hollywood Hills.

 • Tajemnice Britney Spears

  Britney Spears w wywiadzie udzielonym MTV potwierdziła krążące od jakieś czasu informacje, że rozpoczęła już pracę nad nową płytą. Amerykańska wokalistka pracuje obecnie w Londynie nad piosenkami, które znajdą się na jej kolejnym albumie.

 • Spears opóźnia odlot samotolu

  Britney Spears (26 l.) spowodowała ostatnio spore opóźnienie startu samolotu z Los Angeles na Florydę, ponieważ kilka minut przed odlotem rozmyśliła się i zrezygnowała z podróży. Powodem nagłej zmiany decyzji był... brak skórzanych siedzeń w samolocie.

 • Britney Spears: Silna dzięki ojcu

  Księżniczka popu Britney Spears podziękowała swojemu tacie za pomoc w uporaniu się z przeszłością, podkreślając, że teraz jest "silną kobietą".

 • 16-letnia Spears w ciąży

  Jamie-Lynn Spears, 16-letnia siostra Britney jest w ciąży! Informację tę potwierdziła dziecięca stacja telewizyjna Nickelodeon, w której Jamie-Lynn ma swój program.

 • Britney kocha na zabój

  Była asystentka gwiazdy pop Britney Spears oświadczyła, że nigdy nie zamierzała pomagać w odbieraniu dzieci wokalistce.

 • Britney szuka czułości

  W prasie pojawiły się publikacje ukazujące desperację gwiazdy pop Britney Spears w szukaniu przyjaźni i czułości.

 • Gwiazda wciąż kontrolowana przez ojca

  Sąd w Los Angeles zadecydował pozostawić opiekę nad majątkiem Britney Spears w rękach ojca gwiazdy.

Wideo na temat: spears oświadczyła
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...