• Informacje na temat:

  spears otworzy

Artykuły na temat: spears otworzy
 • Britney miała wypadek

  Rozbijanie się samochodami to ostatnio ulubiona rozrywka hollywoodzkich celebrities. Britney Spears (26 l.), mimo iż nie schodzi z pierwszych stron brukowców, nie przydarzyła się ostatnio żadna przygoda za kierownicą. Postanowiła to nadrobić.

 • Britney Spears otworzy klub?

  Britney Spears planuje dobrze zainwestować swe pieniądze i dlatego chce wkrótce otworzyć własny klub. Co ciekawe, jej maż Kevin Federline ma identyczne plany. Być może jednak słynne małżeństwo dojdzie do porozumienia i otworzy wspólny lokal.

 • Timberlake szefem kuchni

  Jednym z ulubionych zajęć gwiazd w wolnym czasie jest otwieranie własnych restauracji. Wszyscy, od Sylwestra Stallone, poprzez Ashtona Kutchera, a na Britney Spears kończąc, próbowali już swoich sił w tym biznesie.

 • Jak podają nieoficjalne źródła, ceremonię wręczenia tegorocznych nagród Grammy otworzy Madonna. Amerykańska wokalistka, która wydała w zeszłym roku album "Music", nominowana jest do nagrody w dwóch kategoriach.

 • Kasia Figura zarabia na córce

  Aktorka spostrzegła, że może wykorzystać popularność do podreperowania stanu swoich finansów. Najpierw, jak informuje "Świat & Ludzie", otworzyła restaurację w samym centrum Warszawy. "Zorientowała(...)". Kasia jednak ma ambicje matki Britney Spears i chce zrobić gwiazdę ze swojej 5-letniej córeczki Koko. Ostatnio wystąpiły razem w reklamie. "Koko była bardzo podekscytowana" - mówi Figura. Dziewczynka...

 • "Zaskakujący" powrót Britney?

  Według plotek gwiazda otworzy tegoroczne rozdanie MTV Video Music Awards.

 • Britney Spears otworzyła swoją restaurację

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, pojawiła się w czwartek, 27 czerwca, na przyjęciu zorganizowanym z okazji otwarcia jej restauracji "Nyla" w Nowym Jorku. Wśród zaproszonych na imprezę gości znaleźli się m.in. David Copperfield i Debbie Gibson.

 • Charytatywna Britney Spears

  Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop, ma zamiar dać parę mini-koncertów w szpitalach i przy okazji otworzyć w nich nazwane własnym imieniem specjalne pokoje do zabaw dla dzieci. Jedną z takich sal udało się już otworzyć w Chicago, a sześć innych czeka na przyjazd Britney.

 • Britney Spears zaręczona?

  Już od jakiegoś czasu krążyły plotki na temat rzekomego romansu Britney Spears z jej menedżerem Jasonem Trawickiem. Wiele wskazuje na to, że faktycznie wokalistka ponownie stanie na ślubnym kobiercu.

 • Britney Spears jak Mandaryna!

  Amerykańska wokalistka postanowiła otworzyć szkołę tańca.

Wideo na temat: spears otworzy
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...