• Informacje na temat:

  spears paparazzi

Artykuły na temat: spears paparazzi
 • Britney Spears byczy się nad basenem

  Britney Spears (36 l.) dzięki kilku nieśmiertelnym przebojom może dziś do woli byczyć się nad basenem, nie zajmując sobie głowy finansami. Najwięcej czasu spędza w Miami z rodziną, kąpiąc się w oceanie i świetnie się bawiąc. Podczas przejażdżki na skuterze wodnym, którą zarejestrowali paparazzi, piosenkarka zaliczyła jednak małą wpadkę...

 • Britney Spears pozwana przez paparazzi

  Britney Spears została pozwana przez amerykańskiego paparazzi Cullena Reavley'a, który ponoć został potrącony na parkingu samochodowym przez Lynne Spears, matkę słynnej piosenkarki. Do zdarzenia miało dojść w lipcu 2004 roku w Santa Monica w Kalifornii.

 • Britney Spears wychodzi ze szpitala psychiatrycznego! Przerażające zdjęcia!

  Britney Spears (36 l.) spędziła w szpitalu trzy i pół miesiąca. Ostatnio gwiazda wyszła na święta, by spędzić ten czas z dziećmi. Widok idolki przeraża...

 • Britney Spears będzie strzelać do paparazzi?

  Niemal co chwilę pojawiają się informacje o spięciach pomiędzy paparazzi a gwiazdami. Łatwy sposób na pozbycie się natrętnych fotografów wymyśliła Britney Spears. Wokalistka po prostu zamierza ich po prostu... powystrzelać!

 • Spears wyśmiewa paparazzich

  Piosenkarka Britney Spears zamieszcza na swojej stronie internetowej materiały filmowe ośmieszające śledzących ją na każdym kroku paparazzich. Nowe filmy z wpadkami fotoreporterów mają pojawiać się na stronie co tydzień.

 • Britney kontra paparazzi

  Nie widać końca walki Britney Spears z mediami. Popularna wokalistka wzięła tym razem na celownik paparazzi. Chce zabronić fotografom (szczególnie tym z plotka rskich mediów, którzy mocno zaleźli jej za skórę) robienia zdjęć w sytuacjach prywatnych. W tym celu zamierza spotkać się z gubernatorem Kalifornii Arnoldem Schwarzeneggerem.

 • Spears żałuje decyzji

  Britney Spears żałuje, że nie przeniosła się z Hollywood do rodzinnej Luizjany po rozpadzie jej małżeństwa. Piosenkarka twierdzi, że mogło ją to uchronić przed załamaniem psychicznym, które przeszła na początku tego roku.

 • Oasis jak Britney Spears

  Paparazzi są ostatnio pod "obstrzałem" gwiazd...

 • Britney Spears przejechała policjantkę

  Kilka dni temu, opuszczając budynek sądu, Britney Spears (25 l.) przejechała samochodem po kolejnej stopie.

 • Britney Spears: Popełniłam błąd

  Britney Spears przyznała się, że popełniła błąd prowadząc samochód z 5-miesięcznym synkiem Seanem Prestonem na kolanach. Jednak amerykańska wokalistka broniła swojej decyzji, tłumacząc, że chodziło o bezpieczeństwo jej i dziecka. Britney tłumaczy, że "napastowali" ją paparazzi, dlatego musiała nagle odjechać.

Zdjęcia na temat: spears paparazzi
 • Britney Spears
Wideo na temat: spears paparazzi
 • Britney Spears i horda paparazzich

  Britney Spears w asyście tłumu fotoreporterów. Czy żyjąc w takich warunkach można nie zwariować?

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Kolejna stłuczka Britney!

  Britney Spears ma wyraźne problemy z parkowaniem. Paparazzi byli świadkami kolejnego wypadku piosenkarki, która uderzyła swoim wozem w samochód stojący na parkingu przed sklepem w Los Angeles.

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...