• Informacje na temat:

  spears planuje

Artykuły na temat: spears planuje
 • Britney Spears znów jest singielką!?

  Wygląda na to, że Britney Spears (32 l.) znów źle ulokowała uczucia…

 • Pięć minut z Britney Spears w Warszawie

  Britney Spears, długo oczekiwana gwiazda, po raz pierwszy odwiedziła Polskę. Z fanami spotkała się jednak tylko na... pięć minut. Tyle czasu wystarczyło, żeby wręczyła jej prezent Doda - magiczny kamień, bursztyn.

 • Spears ucieka przed wyrokiem

  Piosenkarka Britney Spears planuje kupno domu w swojej rodzinnej Luizjanie. Wszystko po to, żeby uniknąć kary sądowej.

 • Britney Spears planuje powrót

  Britney Spears, znana w ostatnim czasie głównie jako żona i matka, planuje powrót na muzyczną scenę. Popularna wokalistka jest "znudzona" muzyką nadawaną obecnie przez stacje radio we i telewizyjne, wykonywaną przez takie piosenkarki jak Kelly Clarkson, Hilary Duff, Lindsay Lohan czy Ashlee Simpson, które marzą o zajęciu miejsca Britney.

 • Jeszcze więcej Spears

  Ryan Murphy, twórca serialu "Glee", był tak zachwycony występem Britney Spears w swojej produkcji, że już planuje zaprosić ją do współpracy po raz kolejny.

 • Britney Spears nagrywa

  Britney Spears w tajemnicy rozpoczęła nagrywanie materiału na swój czwarty album, mimo wcześniejszych zapowiedzi, że planuje półroczne wakacje. Młoda gwiazda przebywa obecnie w Londynie, gdzie pracuje w jednym z tamtejszych studiów nagraniowych.

 • Spears nie była planowana

  Nic dziwnego, że Britney Spears (26 l.) ma poważne problemy psychiczne. Okazuje się, że z całą jej rodziną nie wszystko jest w porządku. Ostatnio wujek Brit wyjawił prasie, że jej 16-letnia siostra, o której jest głośno z powodu ciąży, nie była planowana.

 • Britney Spears przyspiesza

  Jeszcze w grudniu tego roku ma się pojawić nowy album Britney Spears, którym wokalistka planuje znów podbić listy przebojów.

 • Spears wychodzi za mąż!

  Świeżo upieczeni rodzice: Jamie Lynn Spears, siostra gwiazdy pop Britney, i Casey Aldridge są obecnie zajęci planowaniem ceremonii ślubnej, która podobno ma się odbyć jeszcze w tym roku.

 • Tajemnicza Britney Spears

  Na czwartek, 4 maja, amerykańska wokalistka Britney Spears zwołała konferencję prasową. Piosenkarka nie podała przyczyny, dla której postanowiła spotkać się z mediami, co oczywiście spowodowało lawinę plotek .

Wideo na temat: spears planuje
 • Minionki

  Gru zostaje zatrudniony przez tajną organizację, aby powstrzymać złą Scarlet Overkill, która u boku męża, wynalazcy Herba, planuje przejąć władzę nad światem

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...