• Informacje na temat:

  spears powraca

Artykuły na temat: spears powraca
 • Serialowa jesień w Stanach

  ...polubili nie tylko miłośnicy musicali, ale muzyki popularnej w ogóle. W tym same gwiazdy - w nowym sezonie nie tylko usłyszmy, ale i zobaczymy samą Britney Spears . Raising Hope, premiera. Leniwy 23(...) więzienia, Alicia Florrick musi utrzymać rodzinę. Po latach powraca do zawodu prawnika i zaczyna pracować dla dużej firmy z Chicago. Twórcy serialu przyznają się, że baza fabularna została zainspirowana seks...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Australijczyk Peter Andre, parę lat temu obiekt westchnień tysięcy fanek, znów będzie czarował nastoletnie dziewczyny swymi piosenkami. Po kilku latach milczenia, wokalista podpisał nowy kontrakt płytowy. Tym razem uwierzył w niego Lou Pearlman, który kryje się za sukcesem takich wykonawców jak Britney Spears, Backstreet Boys czy też 'N Sync.

 • Ricky Martin powraca

  Po pięcioletniej przerwie Ricky Martin szykuje powrót na scenę z płytą zatytułowaną "Life". Rozbrat z koncertowaniem spowodowany był wypaleniem i zrezygnowaniem latynoskiego wokalisty. Piosenkarz był bliski załamania psychicznego.

 • Powrót po upadku

  Stoczyła się - mówiono o Britney Spears jeszcze na początku tego roku. Wokalistka, której wieszczono koniec kariery, powraca jednak z nowym albumem "Circus" i, co godne podkreślenia, ma się świetnie, o czym opowiada w wywiadzie dla INTERIA.PL.

 • Britney i Kylie: Biustonosze na aukcji

  W ostatnim czasie, niemal równocześnie, na internetowe aukcje wystawiono biustonosze należące do gwiazd popu Britney Spears i Kylie Minogue. Jednak ostatecznie wyszywany kamieniami szlachetnymi stanik Britney został wycofany przez samą wokalistkę.

 • Agnetha z ABBY powraca po 25 latach

  "When You Really Loved Someone" to nowy singel Agnethy Fältskog znanej z grupy ABBA.

 • Lista Olis: Leonard Cohen powraca na szczyt

  Na liście najchętniej kupowanych w Polsce albumów na szczyt powróciła płyta "Ten New Songs" Leonarda Cohena, która jako jedyna, jak na razie, jest w stanie zagrozić grupie Ich Troje. Jako, że w zestawieniu nie pojawiła się ani jedna nowość układ listy pozostał bez większych zmian.

 • Nazwał Britney Spears "suką"?

  Czy wokalista Justin Timberlake, obrażając niewymienioną z imienia byłą partnerkę, miał na myśli Britney Spears?

 • Stephen Dorff : Przyjaciel czy wróg?

  Najlepszy czarny charakter 1999 roku, kumpel Britney Spears, fan elektronicznych papierosów. Hollywoodzki przystojniak Stephen Dorff powraca na ekrany kin w filmie "Mój przyjaciel wróg" - nowym obrazie nagrodzonego Oscarem producenta "Jak zostać królem".