• Informacje na temat:

  spears śpiewa

Artykuły na temat: spears śpiewa
 • 5 najgorszych reklam smartfonów w teledyskach gwiazd

  ..."wyjątkową" cechę Lumii, jaką jest... możliwość prowadzenia rozmów wideo, którą oferuje większość smartfonów po zainstalowaniu Skype’a. Z drugiej strony Katy sugestywnie śpiewa "no big deal", jakby(...) - Britney Spears & Iggy Azalea "Pretty Girls" Piosenka straszna, reklama jeszcze gorsza. Nie dość, że nie da się tego słuchać, to nawet obejrzeć to ciężko. Tytułowe ładne dziewczyny może i są, ale...

 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

 • Skarga odpadł z "Jak ONI śpiewają"

  Decyzją widzów Piotr Skarga (59 l.) z serial u "Mamuśki" odpadł z programu "Jak oni śpiewają". "Jeszcze w życiu nie czułem tak ogromnej tremy" - przyznał śpiewający aktor.

 • Metronom trojański

  Metronomy "Nights Out", Warner

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Britney Spears śpiewa głosem Sia (wideo)?

  Czy amerykańska gwiazda pop Britney Spears po raz kolejny została przyłapana na śpiewaniu "z taśmy"? Zobacz wideo!

 • Britney Spears jednak z playbacku?

  Menedżer amerykańskiej gwiazdy pop Britney Spears ujawnił prawdę na temat występów piosenkarki.

 • Beyonce Knowles, Britney Spears i Pink połączyły swe siły, aby zaśpiewać przebój grupy Queen, "We Will Rock You", na potrzeby kampanii reklamowej firmy PepsiCo. W przedsięwzięciu biorą udział dwaj muzycy legendarnej angielskiej formacji - Brian May oraz Roger Taylor.

 • Britney Spears śpiewa dla gejów

  Britney Spears, która promuje obecnie w Europie swój nowy singel "Me Against The Music", wystąpi w sobotę, 8 listopada w londyńskim lokalu o wymownej nazwie "G-A-Y Club". Organizatorzy koncertu zastrzegają, że pierwszeństwo przy zakupie biletów przysługiwać będzie stałym bywalcom klubu.

 • Wpadka Britney Spears w Las Vegas

  Amerykańska wokalistka Britney Spears dostarczyła kolejnego dowodu na to, że śpiewa z playbacku.

Wideo na temat: spears śpiewa
 • Anja Rubik śpiewa w chórkach

  Emmanuelle Alt, redaktor naczelna paryskiej edycji "Vogue", nagrała wraz z modelkami klip do piosenki "Wake me up" zespołu Wham. W chórkach wystąpiła Anja Rubik, Karmen Pedaru, Jasmine Tookes i Kendra Spears.

 • Viramundo

  "Viramundo" zaczyna się w małej amazońskiej wiosce, gdzie Gilberto Gil gra koncert transmitowany w świat za pomocą internetu. Ten występ jest swoistym manifestem wyjątkowego artysty, który postanowił wyruszyć w podróż po południowej półkuli w poszukiwaniu śladów ginącej w globalnym świecie różnorodności. Wyprawa ta poprowadzi legendarnego brazylijskiego muzyka i jednego z pionierów Tropicalismo z jego ojczyzny, przez Południową Afrykę aż do Australii. Po drodze Gil organizuje koncerty,...

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....