• Informacje na temat:

  spears spodobał

Artykuły na temat: spears spodobał
 • Nie będzie ślubu Spears

  ...16-letnia siostra piosenkarki Britney Spears, Jamie Lynn Spears i jej chłopak Casey Aldridge mają zostać rodzicami, ale na razie nie mają zamiaru się pobrać.

 • Gwiazdy czytają złośliwe komentarze na swój temat

  Jimmy Kimmel do kolejnego odcinka segmentu "Mean Tweets" zaprosił gwiazdy muzyki. Artyści odczytywali przed kamerą złośliwe docinki z Twittera.

 • Britney Spears molestowała ochroniarza?

  Britney Spears została oskarżona przez swojego byłego ochroniarza o molestowanie seksualne. Mężczyzna twierdzi, że gwiazda wielokrotnie paradowała przed nim nago.

 • Britney Spears w teledysku Eltona Johna?

  Eltonowi Johnowi spodobał się chyba pomysł zapraszania znanych osobistości do swoich teledysków. W poprzednich dwóch wideoklipach towarzyszącym piosenkom z albumu "Songs From The West Coast" pojawili się Robert Downey Jr i Justin Timberlake, a w następnym prawdopodobnie wystąpi Britney Spears.

 • Niekończący się pech Britney

  Wygląda na to, że Britney Spears (25 l.) wpadła w nowe tarapaty. Na podstawie jej niekończących się wpadek i niepowodzeń można spokojnie nakręcić jakiś tasiemiec i reklamować go jako bardzo, ale to bardzo czarną komedię - nawet "Moda na sukces" by się schowała, a pomysłów na kolejne odcinki by na pewno nie zabrakło.

 • Urodzinowe prezenty Britney Spears

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, w miniony weekend, 2 grudnia, przestała oficjalnie być nastolatką. Wykonawczyni przeboju "Crazy" skończyła tego dnia 20 lat i z tej okazji przyjaciele zdecydowali się zaznaczyć jej wejście w dorosłość w dość specyficzny sposób. Wygląda na to, iż wszystkim zależy na tym, aby Britney przestała już być dziewicą. Tak przynajmniej można sądzić z otrzymanych

 • Doda nad nowym wideoklipem pracowała ze swoim chłopakiem, Błażejem Szychowskim, w Los Angeles. Efekty pracy będzie można zobaczyć już 11 listopada. Do pracy przy nagraniach zaproszono producentów takimi gwiazd, jak Beyonce czy Britney Spears. "Mam nadzieję, że po raz kolejny uda mi się zaskoczyć moich fanów i wyznaczyć nowe trendy" - mówi Doda. Nie jest tajemnicą, że klip nie należał do...

 • Pechowa Britney

  Zła passa gwiazdy pop Britney Spears (25 l.) w jej życiu prywatnym nadal trwa. Do pasma ostatnich niepowodzeń może teraz dopisać groźbę trafienia do więzienia.

 • Najbardziej kontrowersyjny duet roku?

  ...w wykonaniu jej chłopaka. A że jej przyjaciółką jest Britney Spears, chłopakiem Marylin Manson, a piosenką "Sweet Dreams"... z pozoru szalony pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę! Spodobał się publiczności do tego stopnia, że wokalistka postanowiła zatroszczyć się o trochę rozgłosu i nakręcić specjalny teledysk, który możecie obejrzeć poniżej. Po zakończeniu trasy koncertowej Spears para ma zamiar...

 • Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, wciąż ma nowe pomysły na to, jak więcej zarobić. Ostatnio postanowiła zająć się poważniej występowaniem w reklamach, ale nie okazało się to dla niej tak łatwe, jak przypuszczała.