• Informacje na temat:

  spears straciła

Artykuły na temat: spears straciła
 • Spears straciła miliony

  Ostatnie zawirowania w życiu osobistym Britney Spears kosztowały piosenkarkę fortunę. Jak donosi gazeta "Los Angeles Times", gwiazda musiała zapłacić swoim prawnikom za reprezentowanie jej 2,7 miliona dolarów.

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Britney Spears dostała pracę w kasynie

  Piosenkarka straciła właśnie posadę jurorki w kolejnej edycji "X Factora". Nie musiała jednak długo czekać na kolejne intratne oferty. Menedżer gwiazdy wyjawił, że Britney rozważa propozycje dwóch(...)" - wyjawił jej menadżer Larry Rudolph. Spears miałaby występować pięć razy w tygodniu. Przeprowadzka do Las Vegas wydaje się więc nieunikniona.  "Nie jestem pewien czy Las Vegas to dobry pomysł. Britney nie...

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • Britney Spears w areszcie domowym

  ...w czasie z procesem, jaki rodzinie artystki wytoczył jej były menadżer Sam Lufti. W sądzie Lufti wyznał, że pięć lat temu Spears straciła kontrolę nad sobą, bo uzależniła się od amfetaminy, a rodzina(...)Gwiazda popu Britney Spears (30 l.) została odizolowana od świata. Siedzi w areszcie domowym, bez dostępu do internetu. Taką decyzję wspólnie podjęli jej ojciec Jamie i narzeczony Jason Trawick...

 • Britney Spears straciła dziecko?

  Amerykańskie brukowce podały sensacyjnie brzmiące plotki , że na początku tego roku Britney Spears była w ciąży, jednak straciła dziecko.

 • Film o Britney Spears!

  Matka Britney Spears chce doprowadzić do ekranizacji swojej kontrowersyjnej książki!

 • Britney Spears straciła dzieci!

  Sąd odebrał amerykańskiej piosenkarce prawo opieki nad dwójką synów!

 • Spears już zdrowa psychicznie?

  Jak orzekł we wtorek 6 maja sąd w Los Angeles, Britney Spears (26 l.) będzie miała zapewnione dłuższe spotkania z dwoma synami. Decyzja o dłuższych spotkaniach jest wynikiem "postępów", jakie zrobiła Spears - powiedział prawnik byłego męża Spears, Mark Vincent Kaplan.

 • Kiedy Britney straciła dziewictwo?

  Piosenkarka Britney Spears zaczęła upijać się w wieku 13 lat, dziewictwo straciła rok później, a kiedy miała 15 lat, poznała narkotyki - wyjawiła jej matka, Lynne Spears w swojej szokującej książce.