• Informacje na temat:

  spears urodziła

Artykuły na temat: spears urodziła
 • Britney Spears znów jest singielką!?

  Wygląda na to, że Britney Spears (32 l.) znów źle ulokowała uczucia…

 • Spears urodziła córkę

  Jamie Lynn Spears, 17-letnia siostra Britney Spears, w czwartek (19 czerwca) została matką. Córeczka Maddie Briann przyszła na świat przez cesarskie cięcie.

 • Jamie Lynn Spears urodziła!

  Wczoraj, 19 kwietnia, 17-letnia siostra Britney Spears urodziła dziewczynkę w klinice w Missisipi. Dziewczynka, której młoda mama nadała imię Maddie Briann, waży 3,5 kg i jest zdrowa. Do szpitala razem z Jamie Lynn przybyła tylko rodzina, nie pojawił się jej narzeczony i ojciec dziecka, 19-letni Casey Aldridge.

 • Spears była nieplanowana

  W rodzinie Spearsów historia lubi się powtarzać - spodziewająca się dziecka 16-letnia Jamie Lynn Spears, młodsza siostra Britney, także była nieplanowanym dzieckiem.

 • Gwiazda "Avatara" urodzi dziecko Rosemary

  ...aktorką dominikańskiego pochodzenia. Rozpoznawalność wśród widzów kinowych zdobyła w 2002 roku rolą u boku Britney Spears w filmie "Crossroads - Dogonić marzenia". Gwiazdorski status zyskała...

 • Kiedy Britney urodzi?

  Według amerykańskiej prasy plotka rskiej, Britney Spears w czwartek, 7 września, urodzi swoje drugie dziecko. Poród ma się odbyć przez cesarskie cięcie w UCLA Medical Center w kalifornijskiej miejscowości Santa Monica.

 • Britney Spears zmartwychwstaje

  Piosenkarka i ostatnimi czasy skandalistka Britney Spears (25 l.) zamierza zaprezentować swoją najnowszą piosenkę "Cry" podczas gali MTV Video Music Awards w Las Vegas 9 września.

 • Britney Spears rozwodzi się!

  Po dwóch latach zakończyło się jedno z najpopularniejszych małżeństw show biznesu. We wtorek, 7 listopada, w sądzie w Los Angeles Britney Spears (24 l.) wniosła pozew o rozwód z Kevinem Federlinem (28 l.). Wokalistka uzasadnia go "nierozwiązywalnymi różnicami", choć raptem we wrześniu urodziła ich drugiego wspólnego syna.

 • Ghalib opowiada o związku z Britney

  Pomimo zakazu zbliżania się, jaki Adnan Ghalib otrzymał podobno od Britney Spears (26 l.), para nadal wspólnie baluje po całym mieście, a Adan opowiada o swoim związku z piosenkarką każdemu, kto ma tylko ochotę posłuchać.

 • Britney Spears ma drugiego synka!

  We wtorek, 12 września, Britney Spears (24 l.) po raz drugi została mamą! Według amerykańskich mediów popularna wokalistka urodziła drugiego synka, choć jeszcze niedawno spekulowano, że będzie to dziewczynka. Informacje o porodzie potwierdził Jamie Spears, ojciec Britney.

Wideo na temat: spears urodziła
 • Spotkanie Britney z dziećmi

  Britney Spears pierwszy raz po utracie praw rodzicielskich zabiera swoich synów, Jaydena Jamesa i Seana Prestona do miejsca ich urodzenia, Kentwood w Luizjanie.

 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...