• Informacje na temat:

  spears wiedzie

Artykuły na temat: spears wiedzie
 • Britney Spears wylądowała w klinice odwykowej!

  Pod koniec zeszłego roku Britney Spears (33 l.) musiała udać się na odywk!

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Britney Spears: Nieszczęścia chodzą parami

  Niezbyt dobrze wiedzie się Britney Spears, amerykańskiej wokalistce pop, na trasie koncertowej promującej album "Britney". Niedawno w Teksasie musiała zakończyć wcześniej swój występ z powodu awarii zasilania, a w miniony weekend spotkała ją inna przykra niespodzianka.

 • Gabrielle bije Britney

  Zaledwie tydzień na szczycie listy najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii utrzymała się nowa piosenka Britney Spears - "Born To Make You Happy". Pobił ją utwór "Rise" firmowany przez Gabrielle, który zadebiutował na pierwszym miejscu.

 • Keri Russell: Dama wśród małp

  Jako 22-latka podbiła serca widzów na całym świecie tytułową rolą w serialu "Felicity". Potem mogliśmy ją zobaczyć w produkcjach "Mission: Impossible III", "Co w trawce piszczy" i "Cudowne dziecko". Teraz Keri Russell występuje w bijącym rekordy popularności serialu "Zawód: Amerykanin" i jest bohaterką filmu "Ewolucja planety małp", który 11 lipca zadebiutował na ekranach polskich kin.

 • Alice Cooper: Moja rodzina jest dziwniejsza niż Osbourne&#8217owie

  Alice Cooper pozazdrościł chyba Ozzy’emu Osbourne’owi popularności sitcomu "The Osbournes", który od 7 maja będą mogli podziwiać również odbiorcy MTV Polska. Król rockowego horroru powiedział, że jego rodzina jest o wiele dziwaczniejsza niż familia słynnego Brytyjczyka, ponieważ jest tak nieprawdopodobnie normalna.