• Informacje na temat:

  spears wyglądała

Artykuły na temat: spears wyglądała
 • Spears sprzedaje dziecko

  Kilka tygodni po urodzeniu dziecka, siostra piosenkarki Britney Spears, Jamie Lynn pokazała światu swoją córkę Maddie Briann - na okładce magazynu "OK!".

 • Tak wyglądała kiedyś: "Najgorętsze ciało"?

  Amerykańska gwiazda pop Britney Spears podzieliła się z fanami "gorącą" fotografią sprzed lat.

 • Szokujący wywiad z Britney

  Britney Spears (26 l.) wcale nie odzyskała równowagi psychicznej. Wręcz przeciwnie - jest coraz gorzej. Opowieści świadków wywiadu, jakiego piosenkarka udzieliła redaktor naczelnej magazynu "OK!", mrożą krew w żyłach.

 • Fani Britney Spears, amerykańskiej wokalistki pop, mają okazję zobaczyć film pokazujący, jak ich idolka będzie wyglądała w roku 2032, a więc w wieku 50 lat. Takie żartobliwe dzieło umieściła na swej internetowej stronie wytwórnia Warner Bros.

 • Nowy dom Britney

  Britney Spears wyłożyła na nowy dom 8,9 miliona dolarów! Piosenkarka jest już w trakcie przeprowadzki do swojej nowej posiadłości w Calabasas na obrzeżach Los Angeles. Agenci nieruchomości potwierdzili, że nowy dom znajdujący się w zamkniętej społeczności "The Oaks".

 • Britney Spears rozwodzi się!

  Po dwóch latach zakończyło się jedno z najpopularniejszych małżeństw show biznesu. We wtorek, 7 listopada, w sądzie w Los Angeles Britney Spears (24 l.) wniosła pozew o rozwód z Kevinem Federlinem (28 l.). Wokalistka uzasadnia go "nierozwiązywalnymi różnicami", choć raptem we wrześniu urodziła ich drugiego wspólnego syna.

 • Britney gotowa do powrotu na scenę

  Chodzą słuchy, że po traumatycznych przejściach Britney Spears (25 l.) przygotowuje się powoli do reaktywowania swojej muzycznej kariery. "E! Online" donosi, że w tym tygodniu w Los Angeles mają odbyć się "tajne" próby występów.

 • Seksowna Britney Spears

  Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop, lubi czuć się seksowna i nie ma zamiaru zmieniać swego stylu ubierania się. Piosenkarka często jest krytykowana za skąpość swych strojów, jednak zupełnie na to nie zważa.

 • ...duży napiwek. Alicja wyglądała przepięknie. Miała delikatny makijaż. Zachowywała się naturalnie, mimo że widziała, iż wszyscy na nich patrzą" - ciągnie kelnerka. Następnie zakochani wybrali się na spacer(...) i pisarkę Emmę Forrest. Przedtem aktor spotykał się z m.in. Britney Spears, Angeliną Jolie, Paris Hilton, agentką Amelią Warner (z którą rozwiódł się po trzech miesiącach) i modelką Kim Bordenave...

 • Britney Spears dementuje

  Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop, zdementowała plotki , jakoby podczas koncertów śpiewała z playbacku. Stwierdziła, że wszelkie tego typu podejrzenia mogą być efektem problemów z nagłośnieniem. Przedstawiciele wytwórni Jive, dla której nagrywa Britney, twierdzą, że od początku amerykańskiej trasy artystka doświadcza różnego rodzaju problemów z dźwiękiem.

Zdjęcia na temat: spears wyglądała
Wideo na temat: spears wyglądała
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...