• Informacje na temat:

  spears zapomina

Artykuły na temat: spears zapomina
 • Fani Britney Spears, nastoletniej gwiazdy muzyki pop, są zszokowani tym, czego dowiedzieli się o swej idolce. W Internecie pojawił się krótki zapis wypowiedzi piosenkarki, w którym używa ona niecenzuralnych słów. Jeszcze większe zdziwienie budzi fakt, iż doniesień tych nie skomentowała wytwórnia, dla której Britney nagrywa.

 • Wybierz porażkę roku!

  Wybierz największą porażkę 2007 roku w świecie muzyki i wygrywaj nagrody!

 • Czym grozi playback?

  Dlaczego wokaliści trzymają wyłączony mikrofon i udają, że śpiewają? Brak szacunku do widza, czy może źle pojęty perfekcjonizm? Czy mamy prawo czuć się oszukani?

 • "Dwutygodniowy ból głowy"

  słynne "taśmy prawdy" Renaty Beger) i "(Hit Me) Baby One More Time" z repertuaru Britney Spears. Ten nagrania znalazły się na debiutanckiej płycie łodzian "Mowa - trawa" (premiera 11 stycznia 2007 roku

 • Christina Aguilera, amerykańska wokalistka pop i rywalka Britney Spears, wyznała niedawno, iż zawsze chciała nagrać album w języku hiszpańskim i planowała to już zanim wydała swą debiutancką płytę.

 • Rozłam w 'N Sync?

  W amerykańskiej grupie 'N Sync panuje coraz bardziej nerwowa atmosfera. Członkowie boysbandu są nieco zazdrośni o kosmiczną przygodę Lance'a Bassa, a ponadto Justin Timberlake zapowiedział wydanie wkrótce solowego albumu. Przyszłość zespołu stanęła więc pod znakiem zapytania.

 • Gwiazdy pop jednoczą się dla ofiar zamachów

  Madonna wciąż pozostaje pod ogromnym wrażeniem zeszłotygodniowych wydarzeń, kiedy doszło do ataków terrorystycznych na Waszyngton i Nowy Jork. W związku z tym piosenkarka zdecydowała się przekazać 1.4 miliona dolarów na rzecz dzieci, które utraciły rodziców w tej tragedii. Tymczasem pojawiła się propozycja zorganizowania koncertu przypominającego legendarną imprezę "Live Aid".

 • Pavarotti śpiewa z playbacku?

  Czy Luciano Pavarotti, jeden z najsłynniejszych tenorów na świecie, podpiera się głosem z taśmy podczas swych koncertów? Takie rewelacje ogłosił w nowej książce Herbert Breslin, były menedżer sławnego śpiewaka.

 • Spadająca gwiazda, pomyślcie życzenie

  Nelly Furtado "The Spirit Indestructible", Universal

 • Nowa płyta Heart

  Siostry Ann i Nancy Wilson, liderujące amerykańskiej grupie Heart, zachęcone doskonałym przyjęciem podczas koncertów w Ameryce Północnej, postanowiły nagrać zupełnie nową płytę studyjną. Ma ona tytuł roboczy "Heart 101".

Wideo na temat: spears zapomina
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • I że cię nie opuszczę

  On kocha, lubi, a ona… zapomina. Młode małżeństwo bierze udział w zdarzeniu, które na zawsze odmieni ich życie. W jego wyniku Paige traci pamięć, a mąż staje się dla niej obcym mężczyzną. Leo musi sprawić, by żona po raz drugi zakochała się w nim… bez pamięci. Czeka ich druga pierwsza randka i drugi pierwszy pocałunek, więc nie obędzie się bez śmiechu i wzruszeń. Czy przysięga "i że cię nie opuszczę" odzyska swoją moc? W rolach głównych występują Rachel McAdams ("O północy w Paryżu") oraz...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...