• Informacje na temat:

  spears zwariowała

Artykuły na temat: spears zwariowała
 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Taneczna Britney Spears

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, już od kilku tygodni pracuje nad swym kolejnym studyjnym albumem. Niedawno nagrała dwa utwory we współpracy z producentem Brianem Tranaseau, znanym głównie ze współpracy z artystami z kręgu muzyki dance.

 • Britney wyręczy paparazzich

  Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop, ma zamiar dać odpocząć śledzącym ją bez przerwy fotografom. Podpisała właśnie kontrakt z firmą Polaroid, która dostarczy jej kilka tysięcy jednorazowych aparatów po to, aby mogła robić sobie zawsze i wszędzie zdjęcia podczas tournee po Stanach Zjednoczonych.

 • "Tyłek mam ładniejszy niż twarz"

  , związku z aktorką Jennifer Love Hewitt, a także wyrazić swą opinię o Britney Spears, Christinie Aguilerze i Madonnie.

 • "Dwutygodniowy ból głowy"

  słynne "taśmy prawdy" Renaty Beger) i "(Hit Me) Baby One More Time" z repertuaru Britney Spears. Ten nagrania znalazły się na debiutanckiej płycie łodzian "Mowa - trawa" (premiera 11 stycznia 2007 roku

 • "Nienawidzę wszystkiego, co podoba się krytykom"

  Britney Spears, dwudziestoletnia amerykańska wokalistka ma na swoim koncie już trzy albumy, które rozeszły się w wielomilionowych nakładach na całym świecie. Sposób, w jaki ze zwykłej dziewczyny stała się artystką uwielbianą na całym świecie, jest dowodem na to, że marzenia się spełniają. Pracując nad swoją trzecią płytą zatytułowaną po prostu "Britney", zadebiutowała także jako aktorka

 • "Bez muzyki umarłabym"

  Britney Spears, dziewiętnastoletnia wokalistka amerykańska, od ponad roku jest gwiazdą pierwszej wielkości. Sposób, w jaki ze zwykłej dziewczyny stała się artystką uwielbianą na całym świecie, jest dowodem na to, że marzenia się spełniają. W sklepach pojawiła się niedawno jej druga płyta „Oops... I did it again”. Z tej okazji z Britney o jej muzycznych fascynacjach i sposobie przetrwania

 • Gwiazdki Disneya femmes fatales

  Tylko u nas fragmenty przebojowego filmu słynnego Harmony'ego Korine'a "Spring Breakers", który na ekranach polskich kin zagości 5 kwietnia.

 • "I'm Fat". Pamiętacie?

  Pamiętacie śmiesznego grubasa z wąsem śpiewającego "I'm Fat" w rytm przeboju Michaela Jacksona "Bad"? "Weird Al" Yankovic 23 października kończy 50 lat.