• Informacje na temat:

  spece filmowi

Artykuły na temat: spece filmowi
 • Adam Woronowicz: Nieznane oblicze lubianego aktora!

  Adam Woronowicz (42 l.) uchodzi za speca od ról księży albo trudnych, niejednoznacznych postaci. Do kin wchodzi właśnie film "Sługi boże" z jego udziałem.

 • "Kebab i Horoskop": 4 fragmenty filmu Grzegorza Jaroszuka

  Dystrybutor debiutanckiego filmu Grzegorza Jaroszuka "Kebab i Horoskop" zaprezentował 4 fragmenty komedii, która 13 lutego trafi do kin w całej Polsce.

 • "House of Cards": Wywiad z Julie Schubert

  Julie Schubert (reżyserka obsady do takich seriali jak "House of Cards", "Mindhunter", "Daredevil") poprowadziła w Polsce warsztaty dla aktorów "On Camera Casting & Coaching". Nam opowiedziała o swojej pracy, warsztatach, początkach swojej kariery i dała parę rad, jak zauroczyć speców od castingu.

 • Julia Roberts w reklamie. Po włosku

  Włoscy spece od reklamy wiedzą kogo zapraszać do swoich spotów, by przyciągnąć rzesze nowych klientów. Kevin Costner, Antonio Banderas, a teraz Julia Roberts reklamują włoskie produkty... po włosku.

 • "M jak miłość": Alicja Bachleda-Curuś wzięła ślub z... Mikołajem Roznerskim! Mamy zdjęcia!

  Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z „Na dobre i na złe”, po raz pierwszy od 15 lat gra w polskim filmie! Już w styczniu zobaczymy ją jako Basię w komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” u boku Mikołaja Roznerskiego, czyli Marcina Chodakowskiego z „M jak miłość”.

 • Mroczna siła rodzinnych sekretów

  Producent niezwykle popularnych widowisk grozy "Paranormal Activity" i "Naznaczonego" - Jason Blum, przedstawia nową mroczną opowieść o duchach zatytułowaną "Klątwa Jessabelle". Film podpisał spec od horrorów, reżyser "Piły VI" i "Piły 3D", Kevin Greutert.

 • Bohdan Łazuka: Sposób na udane małżeństwo? Rozwód!

  Aktor legenda (dziś 78 l.). Widzowie pamiętają go m.in. z filmów „Małżeństwo z rozsądku”, „Nie lubię poniedziałku” czy „Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy”.  Jest też znakomitym wykonawcą piosenek i... absolutnym specem od łamania kobiecych serc. Miał kilkanaście lat, gdy wyjechał z rodzinnego Lublina do Katowic, gdzie zatrudnił się w kopalni.  Zakochał się w Bożenie...

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • "Tajemnice Laury": Nie ma zbrodni doskonałej!

  Tym razem amerykańscy spece od telewizyjnych produkcji postanowili stworzyć serial, który z powodzeniem łączyłby trzymający w napięciu kryminał z dobrą komedią. Tak powstał serial "Tajemnice Laury", którego główna bohaterka potrafi być równie groźna, co... rozbrajająco zabawna. Zawsze na posterunku  Nowy Jork - miasto, które nigdy nie zasypia. Na odpoczynek nie mogą też liczyć tutejsi...

 • Denzel Washington nie ma litości

  Były agent w bardzo nietypowy sposób stara się odkupić złe czyny, dokonane na zlecenie CIA. Zaczyna zatem prywatną praktykę jako... spec od rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. Uwaga, spotkanie z młodziutką prostytutką pchnie go w ręce rosyjskiej mafii. Film "Bez litości" wchodzi na ekrany polskich kin 26 października.

Wideo na temat: spece filmowi
 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.