• Informacje na temat:

  special christmas

Artykuły na temat: special christmas
 • Świąteczna płyta 38 Special

  Na ponad dwa miesiące przed świętami Bożego Narodzenia amerykańska formacja 38 Special uraczy swoich fanów płytą ze świątecznymi melodiami - "A Wild-Eyed Christmas Night". Czołowi przedstawiciele southern rocka zamieścili oprócz znanych piosenek cztery nowe kompozycje.

 • Najpopularniejsze świąteczne albumy

  Magazyn "Billboard" opublikował listę bożonarodzeniowych bestsellerów płytowych w Ameryce.

 • The Allman Brothers Band: Rockowa płyta roku

  Ceniona amerykańska witryna internetowa stworzyła zestawienie 20 najlepszych jej zdaniem rockowych albumów kończącego się 2003 roku. Pierwsze miejsce, co dla wielu może być zaskoczeniem, przypadło ostatniemu dziełu amerykańskiej grupy The Allman Brothers Band "Hittin' The Note".

 • Twisted Sister: Piosenka Dee Snidera na płycie Celine Dion

  Dee Snider, frontman legendarnej grupy Twisted Sister, a także ceniony prezenter radio wy w USA, zawsze ma w zanadrzu jakieś ciekawe historyjki. Tuż przed świętami Dee opowiedział dziennikarzom, jak to jedna z napisanych przez niego piosenek znalazła się na płycie... Celine Dion.

 • Grzaniec i pierniki od Tori

  Tori Amos, Midwinter Graces, Universal

 • Elvis Presley: Kolejna składanka w październiku

  "Elvis 2nd To None", kolejna kompilacja przebojów Elvisa Presley'a, ukaże się 6 października. Wydawnictwo jest następstwem wielkiego sukcesu składanki "Elvis 30 #1 Hits", którą kupiło dziewięć milionów fanów Króla Rock And Rolla. Wydawcą materiału będzie wytwórnia BMG.

 • Elvis Presley: Król muzyki, król ludzkich serc

  16 sierpnia mija równo 35 lat od śmierci Elvisa Presleya. Ten dzień to świetna okazja do tego by przypomnieć sobie jakim był artystą i... człowiekiem.

Wideo na temat: special christmas
 • Świąteczny odcinek specjalny

  "Simpsonowie" (01x01) - Christmas Special czyli świąteczny odcinek specjalny

 • Terytorium wroga

  Prawdziwi bohaterowie nie robią planów na jutro. Życie na krawędzi to ich żywioł. Ta misja miała być ich kolejnym rutynowym zadaniem. Grupa komandosów wyszkolonych do pracy w ekstremalnych warunkach podejmie się uwolnienia porwanej w Afganistanie dziennikarki. Dlaczego właśnie ta akcja staje się ich "misją niemożliwą"? Czy ocalenie jednej osoby jest więcej warte od życia sześciu? Czy warte tego jest uczucie, które zrodzi się pomiędzy jednym z żołnierzy a dziennikarką? Czego nie jest w stanie...

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...