• Informacje na temat:

  specjalistów rynku

Artykuły na temat: specjalistów rynku
 • "Klan": Daniel musi zmienić... image!

  Daniel (Marek Kossakowski), którego książka zatytułowana "Sekta i ja" ma się niebawem ukazać na rynku księgarskim, dowie się od wydawcy (Paweł Lipnicki), że musi... zmienić wygląd przed rozpoczęciem cyklu spotkań autorskich.

 • Plenery Film Spring Open 2014 zakończone

  10 dni, ponad 300 gości i ekspertów z branży oraz rekordowa liczba partnerów technologicznych - dostawców sprzętu o wartości 4,5 miliona złotych. Z nami kolejna edycja warsztatów adresowanych do młodych twórców filmowych - Plenery Film Spring Open 2014, które organizowane są przy wsparciu Krakow Film Commission.

 • Anna Lewandowska zdradza, co powiedział jej lekarz. Był zdumiony!

  Anna Lewandowska (28 l.) w mediach społecznościowych pochwaliła się swoim kolejnym sukcesem. Na rynku jest już jej nowa książka! Do jej napisania zainspirował ją lekarz, który był zdumiony szeroką wiedzą żony Roberta.

 • Janusz Chabior: Mam swój kodeks

  Osoby, które widziały go w "Disco Polo", wiedzą że jest uroczy nawet gdy klnie. W "Służbach specjalnych" gra zabójcę, a jednak... nie sposób nie ulec jego wdziękowi! Co więc sprawia, że coraz częściej padają słowa: "Chabior coś w sobie ma"?

 • Górniak znowu chce podbić Zachód

  Edyta nie przejmuje się kryzysem ekonomicznym i właśnie nabyła apartament w San Francisco. Jej mąż odnawia amerykańskie znajomości... Czyżby artystka postanowiła podjąć drugą próbę podbicia zachodniego rynku muzycznego?

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Piotr Stramowski będzie się poprawiał w gabinecie medycyny estetycznej

  Filmowy Miami z "Pitbulla" szykuje się na podbój rynku zagranicznego. Aktor wziął już udział w kilku amerykańskich castingach, a w planach ma kolejne. Producenci postawili jednak sprawę jasno: by faktycznie miał szanse w starciu z aktorami zza oceanu, musi o siebie zadbać. Stąd decyzja o oddaniu w ręce specjalistów swojej urody! "Piotr najbardziej zainteresowany jest mezoterapią, czyli...

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

 • "Na dobre i na złe": Wiki stawia Falkowiczowi ultimatum!

  Van Graaf wykonuje dodatkowe testy, zbiera informacje - i nie ma dobrych wieści.  - To substancja psychoaktywna... syntetyczny alkaloid khatu. Absolutna nowość na rynku. Jeszcze w Polsce(...) specjalistów od trudnych zabiegów? - Odpowiadam za pacjentów. Udowodnij, że nadal mogę mieć do ciebie zaufanie. - Dałem już próbki na toksykologię! - Bardzo się cieszę... Wyniki będą OK - jutro...

 • Muzyka z sieci: Bez emocji?

  "Ściąganie internetowe i odtwarzacze mp3 budują generację ludzi, którzy nie doceniają piosenek i występów muzycznych". Tak brzmi wynik badań przeprowadzonych przez brytyjskich specjalistów od rynku fonograficznego.

Wideo na temat: specjalistów rynku
 • Władca wszechświata

  Były wiodący bankier inwestycyjny w Niemczech, Rainer Voss, objaśnia zasady funkcjonowanie rynku finansowego.

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...