• Informacje na temat:

  specjalna dedykacja

Artykuły na temat: specjalna dedykacja
 • Cały rok z Dawidem

  Przed nami 2019 rok. Wielbiciele Dawida Kwiatkowskiego mają wyjątkową okazję, by spędzić z ulubionym muzykiem wszystkie dni 2019 roku. Zapewni to „Optymistyczny Kalendarz 2019” (Prószyński Media), czyli kalendarz przygotowany specjalnie dla fanów przez samego artystę. W środku znaleźć można ciekawostki, przepisy i wiele różnych niespodzianek, a w trakcie spotkań z Dawidem zdobyć najcenniejszy element optymistycznego tomu - autograf autora!

 • Marcelina Zawadzka obchodziła urodziny w Hell's Kitchen

  To był przełomowy rok w życiu Marceliny Zawadzkiej. Miss Polonia 2011 w bardzo krótkim czasie została gwiazdą telewizji. Urodzinowa kolacja w "Hell's Kitchen" okazała się świetnym sposobem na uczczenie jubileuszu i zwieńczenie nowych sukcesów.

 • Zenon Martyniuk napisał piosenkę dla Piotra Żyły!

  Zenon Martyniuk (47 l.) postanowił uhonorować Piotra Żyłę (30 l.). Skoczek nie posiada się ze szczęścia!

 • Recenzja Wojtek Mazolewski Quintet "Polka": Jazzy sexy Polka

  Intrygująca, zgrabna i seksowna. Świadoma swojej wartości i przebojowa. Wojtek Mazolewski Quintet gra taką "Polkę", jaką tygrysy lubią najbardziej.

 • ...felietonów Macieja Stuhra. Nasi darczyńcy przekazali nam na licytacje książki ze wzruszającymi dedykacjami i cennymi autografami. Przedmiotem licytacji jest również książkowa wersja serialowego hitu...

 • Recenzja "The Endless River" Pink Floyd: Znajome dźwięki

  Czy "The Endless River" - nowy album Pink Floyd - będzie rysą na wizerunku jednej z największych grup muzycznych wszech czasów czy kolejną "cegłą" budującą jej pozycję? To pytanie muzycznego sezonu.

 • Rusin i żona Kraśki szydzą z Rozenek! Odpowiedziała!

  Wojna pomiędzy bogatymi celebrytkami z TVN trwa w najlepsze...

 • Z dedykacją dla fanek seriali

  Specjalnie na wakacje telewizja FoxLife dla swoich widzów przygotowała nowe pasmo programowe, dzięki któremu fanki kultowych seriali będą mogły spędzić codziennie godzinę ze swoimi ulubionymi bohaterkami.

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdy seriali uhonorowane za... dobroczynność

  Katarzyna Bujakiewicz i Mateusz Damięcki, czyli siostra Marta Kozioł i doktor Krzysztof Radwan z "Na dobre i na złe", oraz Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z "Rancza", znaleźli się w gronie tegorocznych laureatów plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności".

 • Off: Z dedykacją dla zmarłego

  Wyjątkowy koncert amerykańskiej formacji The National, ekstrawagancka jak zwykle Maria Peszek, naładowane erotyzmem występy duetów Skinny Patrini i Handsome Furs, trans zaproponowany przez Wooden Shijps czy wreszcie come back yassowej Miłości - w sobotę (8 sierpnia) na Off Festivalu w Mysłowicach nie można było się nudzić.