• Informacje na temat:

  specjalna kolekcjonerska

Artykuły na temat: specjalna kolekcjonerska
 • Wygraj kolekcjonerski zestaw "Pacyfiku"

  Miniserial "Pacyfik" powraca na DVD! Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie zestawy płyt i gadżety z serialu.

 • Scorpions z nową płytą "Return To Forever" na 50-lecie

  "We Built This House" to pierwszy singel legendarnej grupy Scorpions zapowiadający nową płytę "Return To Forever" (premiera 24 lutego).

 • W niespotykany sposób uczcili urodziny księcia Jerzego! Teraz się wzbogacą

  ...hucznie. Już teraz opublikowano wiele zdjęć chłopca, w tym te dotąd nieznane. Co więcej, by godnie uczcić ten dzień do sprzedaży trafiła specjalna kolekcjonerska moneta o nominale 5 funtów. Z jednej...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • "Gra o tron": Sezon 3. już na DVD!

  „Gra o tron” to epicka produkcja telewizji HBO, która zachwyciła świat. Zrealizowana na podstawie bestsellerowego cyklu powieściowego George’a R.R. Martina zdobyła dziesiątki nagród oraz miliony fanów na całym świecie. Już 21 lutego 2014 w ofercie Galapagos Films zadebiutuje wydanie Blu-ray i DVD trzeciego sezonu „Gry o tron”.

 • Chimaira angażuje fanów

  Specjalna, kolekcjonerska wersja nowego albumu amerykańskiej grupy Chimaira dostępna będzie wyłącznie dla fanów, którzy zaangażują się w jej powstanie.

 • Lubiczowie, rajdy i... lalki Barbie

  Patrycja Hurlak, znana widzom m.in. z roli Majki Podolskiej w serialu "Klan", to kobieta o wielu twarzach i oryginalnych pasjach. Pracuje jako aktorka, a po godzinach sędziuje podczas rajdów samochodowych. Ponadto kolekcjonuje lalki Barbie.

 • Nile: Kolekcjonerskie wydanie

  Znane są już wszystkie szczegóły dotyczące wydania "Annihilation Of The Wicked" - najnowszego albumu, popularnej również w Polsce, amerykańskiej grupy Nile. Poza regularną edycją, czwarty album deathmetalowego kwartetu z Południowej Karoliny ukaże się również w formie specjalnego wydawnictwa dla kolekcjonerów, zawierającego kilka niecodziennych gadżetów.

 • "Titanic": Edycje specjalne

  Studio Paramount Home Entertainment przygotowuje wydanie DVD ze specjalną edycją przeboju "Titanic" . Specjalne wydanie 2-płytowe oraz 4-płytowa edycja kolekcjonerska pojawić mają się na amerykańskim rynku w październiku. Wzbogacone będą o nowe, niezwykle interesujące materiały dodatkowe.

 • Eminem w specjalnym wydaniu

  Szczegóły dotyczące nowej płyty Eminema trzymane są w tajemnicy. Wiadomo już jednak, że album "Encore" ukaże się w specjalnej, kolekcjonerskiej edycji.