• Informacje na temat:

  specjalna komisja

Artykuły na temat: specjalna komisja
 • Służby specjalne

  WSI. Specjalna komisja przygotowuje raport o działaniach żołnierzy i pracowników tajnych służb, którzy zostają uznani za pospolitych przestępców.

 • Kamil Durczok na urlopie

  Do czasu zakończenia prac specjalnej komisji powołanej przez zarząd TVN w celu zbadania sprawy molestowania i mobbingu wśród pracowników stacji Kamil Durczok przebywać będzie na urlopie.

 • "Komisja morderstw": To mógł być naprawdę dobry serial

  Marta: "Komisja morderstw". Naprawdę fajny temat, podobało mi się też, że w końcu nie Warszawa a mój ukochany Dolny Śląsk. No i obsada, co najmniej ciekawa. Dawno niewidziany Krzysztof Pieczyński(...). Kasia: Lubię ten format, lubię wczesne CSI: Las Vegas i historie pełne tajemnic. Wydawałoby się więc, że "Komisja morderstw" będzie strzałem w 10. Tymczasem okazuje się, że serial TVP to słaba...

 • Kamil Durczok: Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN

  "Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN. Niezmiennie jestem także gotów i liczę na możliwość spotkania z członkami specjalnej niezależnej komisji powołanej w celu zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN" - Kamil Durczok poinformował w niedzielę w oświadczeniu skierowanym do mediów.

 • TVN powołał komisję w celu zbadania problemu molestowania w stacji!

  TVN powołał specjalną komisję, której zadaniem będzie zweryfikowanie "rozpowszechnianych publicznie twierdzeń, że osoby u nich zatrudnione mogły być przedmiotem mobbingu i molestowania"!

 • Sprawa Kamila Durczoka: Niech zajmie się tym sąd

  Kamil Durczok nie jest już pracownikiem TVN. Komisja stacji badająca oskarżenia tygodnika "Wprost" orzekła, że doszło do niestosownych zachowań wobec trzech pracowników i w trybie natychmiastowym rozwiązała z dziennikarzem umowę.

 • Wizytę w szpitalu zapowiada specjalna komisja. Ma ona wybrać jednego z lekarzy na plakat promujący Polskę w Europie. W jej skład wchodzą: Słynna Polska...

 • Olaf Lubaszenko strażakiem

  W pierwszym polskim serialu, który rozgrywa się w środowisku Ochotniczej Straży Pożarnej, oprócz Macieja Zakościelnego wystąpi m.in. Olaf Lubaszenko. Aktor z żywiołem ognia zmierzył się przed laty w prawdziwym życiu - gasił pożar lasu.

 • Słynny polski lekarz

  Wizytę w szpitalu zapowiada specjalna komisja. Ma ona wybrać jednego z lekarzy na plakat promujący Polskę w Europie. W jej skład wchodzą: Słynna Polska...

 • Kuba Wesołowski o "Strażakach"

  "Zupa strażacka o 14:00? Coś cudownego" - rozpływa się Kuba Wesołowski. Pyszne obiady aktor jadał podczas pracy nad nowym serialem TVP1. W "Strażakach" kreuje czarny charakter, postać kapitana Rafała Boryckiego.

Zdjęcia na temat: specjalna komisja
Wideo na temat: specjalna komisja
 • Dziennikarka bankietowa "lubi se sieknąć mocne oko i nawalić kreskę"

  . karta ekranowa, osoba dopuszczona zostałaby na wizję? Przypomnijmy, że dokument przyznawała specjalnie powołana komisja, w skład której wchodzili specjaliści z różnych dziedzin twórczości telewizyjnej. Komisja oceniała predyspozycje i umiejętności kandydata, prezencję, dykcję, warunki głosowe oraz artykulację. Coś nam mówi, że tupet i sztuczne rzęsy to byłoby ciut za mało, by brylować

Dyskusje na temat: specjalna komisja