• Informacje na temat:

  specjalna petycja

Artykuły na temat: specjalna petycja
 • Conchita Wurst jednak nie wystąpi w Polsce? Petycję podpisało tysiące ludzi!

  Conchita Wurst (26 l.) wkrótce ma odwiedzić Polskę i zaśpiewać na koncercie w Kielcach. Wzbudza to niemało kontrowersji, ale wiele wskazuje na to, że protesty na nic się zdadzą.

 • "Eaten Alive": Mężczyzna zjedzony przez anakondę

  W nowym programie Discovery Channel "Eaten Alive" reżyser filmów przyrodniczych Paul Rosolie zostanie zjedzony żywcem przez potężną anakondę.

 • "Wiedźmin" ponownie na małym ekranie?

  Na stronie Change.org pojawiła się petycja skierowana do stacji STARZ, HBO oraz serwisu Netflix z prośbą o zrealizowanie serialu na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego.

 • Maciej Stuhr" "Pokłosie" oraz "Ida" to filmy propolskie

  Nagrodzony Oscarem film "Ida" Pawła Pawlikowskiego przez niektórych posądzany jest o antypolską wymowę. Produkcję porównuje się m.in. do wzbudzającego ogromne kontrowersje "Pokłosia". Co o tym sądzi Maciej Stuhr? - "Ida" i "Pokłosie" to absolutnie filmy propolskie i będę tej tezy bronił - podkreślił aktor w "Dzień Dobry TVN".

 • Hit sieci! Michelle i Barack Obama tańczą ze 106-letnią staruszką!

  Okazuje się, że Barack Obama (54 l.) ma ogromne poczucie humoru! Prezydent USA, wraz ze swoją małżonką Michelle (52 l.), gościł ostatnio w Białym Domu 106-letnią Amerykankę, która marzyła o tym od dawna. Staruszka pisała nawet specjalne petycje, w których prosiła o zaproszenie jej do siedziby prezydenta Stanów Zjednoczonych. Prezydent Obama oraz jego małżonka ugościli kobietę w iście królewskim stylu! Nie brakowało jednak zabawnych akcentów. Nagranie z tego spotkania to hit sieci!

 • Nickelback: Internet nie przebacza

  Chad Kroeger kończy 15 listopada 40 lat. Wspaniały wiek dla muzyka. No chyba, że jesteś liderem najbardziej znienawidzonego zespołu w internecie.

 • "M jak miłość": Łukasz okrada kancelarię

  Syn Marty obrabuje kancelarię prawników. Werner i Budzyński zaczną się głośno zastanawiać, jak złodzieje dostali się do kancelarii, skoro nie ma żadnych śladów włamania? Tymczasem Michał ma nadzieję, że Chodakowska odwzajemni jego uczucie. Wojtek też mu kibicuje. Na horyzoncie pojawi się jednak przystojny i, co gorsza, bogaty biznesmen.

 • Jerzy Hoffman: Nie żegnam się z kinem

  Nie wiem, czy będę realizował jeszcze jakiś film, ale nie żegnam się z kinem, jestem wierny zasadzie: nigdy nie mów nigdy - przekonuje Jerzy Hoffman 40 lat po premierze "Potopu". Do księgarń trafił niedawno zawierający wspomnienia reżysera album poświęcony tej ekranizacji.

 • "Alf": Ukryty horror

  ...podobny los spotkał zarówno Andreę Elson, jak i Benji Gregory’ego, który zagrał najmłodszego członka rodziny Tannerów, Briana. A jednak komuś żal Gdyby powstała petycja, dzięki której Alf powróciłby...

 • Franz Ferdinand: Zapuść grzywkę!

  Fani szkockiej formacji Franz Ferdinand wystosowali specjalną petycję do jej wokalisty, Alexa Kapranosa. Domagają się od niego ponownego zapuszczenia dłuższych włosów i grzywki, które Alex gruntownie przyciął na początku 2005 roku.