• Informacje na temat:

  specjalna wiadomość

Artykuły na temat: specjalna wiadomość
 • Małgorzata Kożuchowska wspiera chorą Magdalenę Piekorz. Będzie specjalny koncert?

  Aktorka nie potrafi przejść obojętnie wobec ludzkiego nieszczęścia. W środowisku znana jest z wielkiego serca, a jej profil na Facebooku pełen jest apeli o pomoc dla cierpiących dzieci i dorosłych. Wiadomość, która dotarła do niej kilka dni temu, wstrząsnęła nią tak bardzo, że wzięła sprawy w swoje ręce. - Magdalena Piekorz, scenarzystka i reżyserka, zmaga się z przewlekłą boreliozą. Dwa lata...

 • "Miasteczko Twin Peaks" wraca w 2016 roku!

  Stacja Showtime ("Homeland", "Masters of Sex", "Ray Donovan") zaprezentowała specjalny materiał anonsujący powrót do "Miasteczka Twin Peaks". Jednym z producentów wykonawczych show, którego premierę zaplanowano na 2016 rok, jest David Lynch.

 • "Czas honoru - Powstanie": Odcinek specjalny w 70. rocznicę Powstania Warszawskiego

  ...niemieckiego wojska. Przekazuje wiadomość o nowych formacjach frontowych. To niepokojący sygnał, świadczący, że sytuacja się zmienia. Niemcy opanowali panikę i podciągnęli siły pancerne, by umocnić front...

 • Wygraj wyjazd na spotkanie z One Direction w USA! (konkurs)

  Dobra wiadomość dla fanów One Direction - tylko w RMF FM możecie wygrać wyjątkowe zaproszenie na spotkanie z zespołem 17 i 18 listopada w Orlando w USA!

 • Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski nie darują. Idą do sądu!

  Tak się cieszyli, że po kilku latach starań urodzi się ich drugie dziecko. Niestety, ledwie tylko wiadomość o ciąży Tamary Arciuch (41 l.) ujrzała światło dzienne, a już szczęście aktorki i jej męża Bartka Kasprzykowskiego (39 l.) zostało zburzone.

 • "Kraina jutra": Jazda bez trzymanki!

  Dobra wiadomość dla widzów szukających ucieczki od rzeczywistości, świetnej zabawy i dawki pozytywnej energii! Od najbliższego piątku w kinach "Kraina jutra" - najnowsza produkcja Disneya, która przeniesie publiczność do świata przygód i zupełnie nowych, niesamowitych wymiarów.

 • Rafał Maserak wściekły! Dementuje plotki o ciąży jego partnerki!

  Ostatnio jeden z portali plotkarskich podał "sensacyjną" wiadomość, że znany tancerz zostanie ojcem.  Miał to być dowód, że w końcu dojrzał i skończył z hulaszczym życiem.  Nie pisaliśmy o tym, bo w sumie jego osoba niespecjalnie nas interesuje. Okazuje się jednak, że rewelacje portalu okazały się wyssane z palca. Rafał Maserak wydał w tej sprawie nawet specjalne oświadczenie!  "Dziękuję...

 • "Przeminęło z wiatrem": Mija 75 lat od premiery

  Dokładnie 75 lat temu na ekrany amerykańskich kin trafiło "Przeminęło z wiatrem" - jedna z najbardziej dochodowych produkcji w historii kina z głównymi rolami Vivien Leigh i Clarke'a Gable'a.

 • Doda i Emil Stępień... rozpoczną starania o dziecko?

  Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich – Doda (34 l.) w tajemnicy wyszła za mąż za swego przyjaciela i wspólnika, Emila Stępnia (40 l.). W jednym z tygodników czytamy, że teraz przyszedł czas na dziecko!

 • Agnieszka Sitek: Po odejściu ze "Złotopolskich" wybrała teatr

  Przed laty zagrała Weronikę w serialu "Złotopolscy"...

Zdjęcia na temat: specjalna wiadomość