• Informacje na temat:

  specjalne okazje

Artykuły na temat: specjalne okazje
 • "SEAL Team": Siły specjalne od kulis - rozmawiamy z A.J. Buckleyem

  A.J. Buckley dla wielu widzów to spokojny technik laboratoryjny z serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku". Jednak w nowym serialu "SEAL Team" Buckley prezentuje się widzom z zupełnie innej strony i wciela się w rolę, o której zawsze marzył. Z aktorem rozmawiamy o pierwszym sezonie serii, atmosferze na planie oraz jego skomplikowanym bohaterze.

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

 • Małgorzata Kożuchowska wspiera chorą Magdalenę Piekorz. Będzie specjalny koncert?

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) namawia Michała Żebrowskiego, by w jego teatrze zorganizować koncert, z którego datki przeznaczone będą na leczenie Magdaleny Piekorz (43 l.).

 • Obsada "Selmy" na specjalnych obchodach

  Gwiazdy filmu "Selma", z okazji specjalnego pokazu produkcji, upamiętniły marsz Martina Luthera Kinga w tytułowym mieście.

 • "Służby specjalne": Wojciech Zieliński nie próżnuje

  ...pracowaliśmy już wcześniej. W "Oficerze" grała moją narzeczoną, a w "Londyńczykach" żonę. Film "Służby specjalne" ma właściwie zakończenie otwarte. Bohaterowie odkrywają, że uczestniczyli w makabrycznej grze(...) udziałem ("Zbrodnia", "Prokurator" i "Służby specjalne"), wyłania się obraz Wojciecha Zielińskiego z bronią w ręku. Czasem aktorzy mówią, że to spełnienie ich marzeń z podwórka. pan też tak ma...

 • Andrzej Wajda otrzymał w środę, 25 marca, w Bari na południu Włoch specjalną nagrodę Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych FIPRESCI z okazji jej 90-lecia. Po ceremonii reżyser powiedział PAP, że w przeszłości nagroda ta odegrała szczególną rolę w jego twórczości.

 • "Służby specjalne": Między Bondem a "Szpiegiem"

  ...- To wszystko mogło się wydarzyć - tak o fabule nowego miniserialu "Służby specjalne" mówi producent Emil Stępień, zapowiadając jednocześnie, że projekt łączy w sobie elementy thrillera politycznego, kryminału, filmu sensacyjnego i psychologicznego oraz dramatu. Premiera w niedzielę 1 marca o godz. 21.10 na antenie TVP2.

 • Turbo i goście: Specjalny koncert na Seven Festival w Węgorzewie

  Świętująca w tym roku 35-lecie heavymetalowa grupa Turbo oraz punkowa Moskwa to kolejni wykonawcy wracającego po roku przerwy Seven Festival.

 • Przed nami specjalny odcinek "Rolnik szuka żony"! Adam Kraśko nie został zaproszony!

  W najbliższe święta TVP wyemituje specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Niestety, nie wszyscy uczestnicy show zostali zaproszeni do wspólnego stołu.

 • Film Stevena Spielberga hołdem dla zamordowanych

  Steven Spielberg z okazji 70. rocznicy wyzwolenia nazistowskiego zespołu obozów Auschwitz-Birkenau przygotował specjalny film.

Zdjęcia na temat: specjalne okazje
Wideo na temat: specjalne okazje
 • "Przyjaciele": Kolekcja jubileuszowa na DVD

  Z okazji 20. rocznicy powstania serialu już 21 listopada na sklepowe półki trafi kompletna kolekcja DVD 10 sezonów „Przyjaciół” w odświeżonym wydaniu. Limitowana edycja obejmuje wszystkie 236 odcinki i unikalne dodatki specjalne

 • "Sherlock"

  "Sherlock". Kilka pierwszych minut specjalnego, świątecznego odcinka, którego akcja będzie rozgrywała się w wiktoriańskim Londynie. Niektórzy fani będą również mieli okazję zobaczyć przygody Holmesa i Watsona na dużym ekranie - odcinek będzie wyświetlany w kilku kinach w Anglii.

 • Przyjaciółki znów razem!

  Do ponownego spotkania żeńskiej obsady „Przyjaciół” doszło w czasie trwania programu Jimmy’ego Kimmela. Komik, który jest wielkim fanem „Przyjaciół”, napisał specjalnie na tę okazję fanowski scenariusz dalszych losów kultowych bohaterów, po czym zaprosił do odegrania go Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisę Kudrow. Zobaczcie sami.

Dyskusje na temat: specjalne okazje
 • Re: "M jak miłość": Tomek zamieni Małgosię na... Paulinę?

  w samolocie Małgosia się rozmyśli, zaszantażuje pilota i samolot zawróci, jednak podczas kołowania zobaczy przez lornetkę, że Tomek i jego podopieczna dotykają jej ulubionego motoru, który trzymała w szafie na specjalne okazje i zrzuci na nich gaśnicę. Michał Łagoda przypomina sobie NAGLE, że przecież jest gejem i katapultuje się wraz z I pilotem, Małgosia przejmuje stery samolotu i bezpiecznie