• Informacje na temat:

  specjalne pismo

Artykuły na temat: specjalne pismo
 • Stan Borys poddaje się rehabilitacji. Otrzyma specjalną emeryturę od Rady Ministrów?

  ...również niedawno pismo z Kancelarii Rady Ministrów o przyznaniu mu specjalnej emerytury. "To wielki zaszczyt i cenna pomoc" - podkreśla Anna Maleady. "Dziękujemy również fundacji Lex Nostra za opiekę...

 • Bradley Cooper nago w sesji dla magazynu 'W"

  Bradley Cooper rozebrał się na okładce lutowej edycji magazynu "W". Sesja aktora w przebraniu i stylizacji mima to część projektu Tima Walkera.

 • Złote serce

  odc. 29 Miguel zdradza Henrique, że jego siostrze, a także Beatriz i całemu pismu, w którym obie pracują, grozi oskarżenie o szerzenie nieprawdy i zniesławienie....

 • Cannes: Rzeka szampana i suknie za 200 tys. euro

  Ponad milion butelek szampana, trzy tony homarów, wieczorowe suknie w cenie luksusowych samochodów, kilometry czerwonych dywanów i hotelowe apartamenty za kilkadziesiąt tysięcy euro! To wszystko już czeka na ekranowe gwiazdy i bogatych gości ruszającego dzisiaj wieczorem 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes!

 • Andrzej Gołota i historia jego małżeństwa z Mariolą

  Andrzej Gołota (50 l.), zabijaka mający problemy z prawem, i Mariola Babicz, dziewczyna śpiewająca w kościelnym chórze. Taki mariaż nie mógł się udać, a jednak ich małżeństwo trwa już 28 lat. Duża w tym zasługa wiary. Choć nie zawsze bywa kolorowo. Już raz przygotowali pismo rozwodowe...

 • Maria Czubaszek: Lubię być zaskakiwana!

  Cięty dowcip oraz poczucie humoru to jej znak firmowy. Maria Czubaszek zdradza, dlaczego woli polityków od plotek z życia gwiazd. Pisarka i satyryczka wyjawia także, jakie sprawy traktuje bardzo serio i czym zaimponowała jej Ania Przybylska.

 • "Klan": Norbert przegra z Michałem walkę o Marysię?

  Norbert (Jakub Świderski) z niecierpliwością czekać będzie na pismo w sprawie wniosku o przyznanie mu praw rodzicielskich do Marysi (Iga Naklicka), który złożył w sądzie rodzinnym. W końcu dostanie dostanie list, a nim informację, że postępowanie zostało zawieszone...

 • Sprawa Kamila Durczoka: Niech zajmie się tym sąd

  Kamil Durczok nie jest już pracownikiem TVN. Komisja stacji badająca oskarżenia tygodnika "Wprost" orzekła, że doszło do niestosownych zachowań wobec trzech pracowników i w trybie natychmiastowym rozwiązała z dziennikarzem umowę.

 • Ich waga zachęca nas do plotek!

  Tyją, chudną, dopada je efekt jo-jo i tak w kółko. Życie czytelników kolorowych pism kręci się wokół ich wagi. Lubimy komentować to, jak aktorki znane z pierwszych stron gazet spektakularnie schudły lub się "zapuściły". A co one same mówią o swojej wadze?

 • Inauguracja nauki w łódzkiej Filmówce

  Łódzka Szkoła Filmowa to jedna z wizytówek polskiego kina i Łodzi. 3 października uczelnia zainauguruje 66. rok akademicki, a w jej murach wraz z polskimi studentami kształcić się będzie 56 obcokrajowców, w tym 18 Polaków z zagranicy.

Zdjęcia na temat: specjalne pismo