• Informacje na temat:

  specjalne urządzenia

Artykuły na temat: specjalne urządzenia
 • Ludzki Ken u kosmetyczki. Celebryta pokazał zdjęcia

  ..."Ludzki Ken" Rodrigo Alves (34 l.) w towarzystwie fotoreporterów zaliczył ostatnio wizytę w klinice medycyny estetycznej w Marbelli, gdzie zafundował sobie kilka zabiegów upiększających. Była m.in. depilacja okolic bikini i wygładzanie zmarszczek przy użyciu specjalnego urządzenia. Celebryta w udzielonym niedawno wywiadzie ogłosił, że ze względu na problemy zdrowotne, rezygnuje z operacji...

 • Startuje Screen & Sound Fest 2014

  We wtorek rozpoczyna się Screen & Sound Fest. - Let's See The Music 2014. Laureatów imprezy poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się w kinie Kijów.Centrum 25 października.

 • "Revolution": Serialowa pierwsza liga

  Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby świat, gdyby nagle przestały działać wszystkie urządzenia elektroniczne? To nie tylko "sweet bye bye" dla waszego ukochanego smartfona. O tym jak cywilizacja może zawalić się jednego dnia i co z tego wyniknie opowiada nam Billy Burke, gwiazda serialu "Revolution".

 • Bjork rozpoczyna pracę nad nowym albumem

  Po trzech latach od premiery albumu "Biophilia" islandzka wokalistka rozpoczęła pracę nad kolejną płytą. Nowy materiał Bjork ma ukazać się w 2015 roku.

 • Monika Kuszyńska stanęła na nogi! To cud?

  Grzegorz Gałuszka, dyrektor szpitala "Krystyna". "Niezmiernie cieszy mnie to, że pani Monika pierwszy raz od wielu lat mogła stanąć na własne nogi przy pomocy specjalnego urządzenia - egzoszkieletu. To...

 • Wszystkie "Gwiezdne wojny" po raz pierwszy w cyfrowej dystrybucji

  Najbardziej kultowa kolekcja filmowa wszech czasów od 10 kwietnia 2015 będzie po raz pierwszy dostępna w całości w dystrybucji cyfrowej.

 • Jerzy lepiej się czuje, gdyż dzięki specjalnej masce tym razem dobrze się wyspał. Planuje kupno podobnego urządzenia do domowego użytku. Darek wciąż próbuje...

 • Kraków Arena: Najbliższe koncerty i praktyczne informacje

  Sprawdź, jakie gwiazdy wystąpią w najbliższych miesiącach w Tauron Arenie Kraków, jak dojechać do obiektu i gdzie zaparkować.

 • Danuta Kowalska zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę

  ...ćwiczeń. Pomaga jej też pewna tajemnicza metoda. - Stosuję specjalny program modelujący sylwetkę przez spalanie tkanki tłuszczowej i pobudzanie mięśni - tłumaczy aktorka. - Zakładam specjalne urządzenia i wtedy intensywne półgodzinne ćwiczenia zastępują mi dwie godziny na siłowni. Muszą być jednak prowadzone pod okiem trenera! *** Zobacz więcej materiałów:

 • Oscary: Specjalne przeglądówki

  Podczas zbliżającego się oscarowego sezonu członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej najprawdopodobniej otrzymają specjalne "przeglądówki", czyli płyty z filmami ubiegającymi się o najważniejsze nagrody światowego kina. DVD mają być specjalnie kodowane. To kolejny krok w walce z piractwem.