• Informacje na temat:

  specjalny dokument

Artykuły na temat: specjalny dokument
 • Tomasz Sekielski przygotowuje dokument o pedofilii w Kościele!

  Tomasz Sekielski (44 l.) wyznał, że przygotowuje mocny film dokumentalny o zjawisku pedofilii wśród księży w naszym kraju. Dziennikarz ma jednak spore problemy ze znalezieniem sponsorów. Ci ponoć boją się wyłożyć pieniądze, bo władza kleru wciąż jest potężna...

 • Dokument "Polscy ratownicy w Nepalu"

  Trzęsienie ziemi, do którego doszło 25 kwietnia w Nepalu, spowodowało kolosalne zniszczenia. Na pomoc Nepalczykom wyruszyła specjalnie wyszkolona grupa polskich strażaków. O ich pracy opowiada film dokumentalny "Polscy ratownicy w Nepalu", który zostanie wyemitowany w czwartek, 28 maja, na Discovery Channel, a następnie w czerwcu na antenie TVP Info.

 • Gość specjalny

  ...film dokumentalny o losach polskiej arystokracji na emigracji w Kanadzie "Raj utracony, raj odzyskany" (2011). Kolejny, tym razem pełnometrażowy dokument, "Beauty and the Breast" (Piękna i bestia, 2012

 • Dokument "Ciemności skryją ziemię" premierowo w TVP2

  To jedyne tej skali i rangi wydarzenie telewizyjne! We wtorek, 27 stycznia, w 70. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau, kilkanaście stacji telewizyjnych z całego świata wyemituje dokument "Ciemności skryją ziemię" André Singera, na który składają się unikatowe materiały zarejestrowane przez operatorów alianckich armii podczas wyzwalania obozów na terytorium byłej III Rzeszy.

 • Kazik Staszewski: Niepublikowane materiały

  .... Charakterystyczne jest też dla muzyków Kultu, że widzą nie tylko siebie. Angażują się w akcje charytatywne. Już 4 listopada w Tarnowie zagrają specjalny koncert dla lekarki, która walczy z guzem mózgu...

 • Nie żyje aktor znany z "Pociągów pod specjalnym nadzorem"

  Pavel Landovsky - czeski aktor, dramaturg i dysydent w okresie rządów komunistycznych, zmarł w piątek, 10 października, w wieku 78 lat na zawał serca - poinformowały czeskie media. Był bliskim przyjacielem byłego prezydenta Vaclava Havla.

 • Barbara Sienkiewicz: Powstaje pierwszy film o 61-letniej matce!

  Barbara Sienkiewicz (61 l.), o której kilka tygodni zrobiło się głośno, będzie bohaterką dokumentu, który przygotowuje telewizja Discovery.

 • Dokument "Królowa ciszy" 7 grudnia w HBO

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, o godz. 22.15 w HBO odbędzie się premiera najnowszej koprodukcji dokumentalnej HBO Europe "Królowa ciszy". Bohaterką filmu jest Denisa - roztańczona, choć niesłysząca dziewczynka żyjąca w nielegalnym obozowisku Romów we Wrocławiu.

 • Meghan Markle wciąż nie ma brytyjskiego obywatelstwa! Ma już tego dość!

  Mieli piękny ślub, a 6 maja 2019 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn - Archie. Mimo tych wszystkich sytuacji, księżna Sussex wciąż ma obywatelstwo amerykańskie.  Jak to jest możliwe, że jedna z ważniejszych osób w państwie wciąż czeka na tak ważny dokument?  "To może się wydawać się zadziwiające, zważywszy na to, że od osiemnastu miesięcy jest żoną wnuka królowej. Jednak zdaje sobie sprawę...

 • "Obiekt" nagrodzony na festiwalu w Sundance

  "Obiekt" w reżyserii Pauliny Skibińskiej otrzymał Nagrodę Specjalną Jury Filmów Krótkometrażowych na 37. Festiwalu Filmowym Sundance - najważniejszej imprezie kina niezależnego na świecie. Jest to pierwsza nagroda dla dokumentu Skibińskiej wyprodukowanego w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

Wideo na temat: specjalny dokument