• Informacje na temat:

  specjalny zegarek

Artykuły na temat: specjalny zegarek
 • "Barwy szczęścia": Dorota Kolak obchodzi święta tradycyjnie, ale... bez choinki

  Dorota Kolak, czyli Anna Marczak z "Barw szczęścia", kilku lat temu zdecydowała, że podczas świąt Bożego Narodzenia w jej domu nie będzie... choinki. - Od kiedy moja córka jest dorosła, zamiast drzewka mamy specjalną, własnoręcznie zrobioną wiązankę - mówi aktorka.

 • Jay Z: Miliony dolarów z rapu i nie tylko

  W 2013 roku w podsumowaniu najlepiej zarabiających raperów Jay Z przegrał rywalizację z Seanem Combsem, znanym lepiej jako Diddy. Jednak Shawn Carter (który w pewnym momencie zażyczył sobie, aby usunąć myślnik z jego pseudonimu) raczej nie musi martwić się, że zabraknie mu kiedykolwiek pieniędzy.

 • Kwaśniewska ostro o Polakach

  ...oddawać do pralni chemicznej. Jeśli chcą stwarzać wrażenie, że to nowa rzecz, najważniejsze są dobre buty, nowy krawat i niezły zegarek - w to warto inwestować - radzi Kwaśniewska. "Z radością...

 • Michael Jackson, znany z niebywałej troski o własne zdrowie, ma nową obsesję. Tym razem jest nią strach o własny mózg, narażony na działanie szkodliwego promieniowania, emitowanego przed telefony komórkowe. Wokalista zaopatrzył się nawet w specjalny zegarek, mający chronić go przed tym zagrożeniem.

 • Krzysztof Globisz wraca na duży ekran! "Stan, w którym jest obecnie, to cud"

  ...uroczysty koncert i aukcję, z której dochód przeznaczono na rehabilitację Anioła, jak nazywają aktora w Krakowie. Licytowano na niej m.in. pióro i zegarek, które przekazał na szczytny cel sam papież Franciszek, a także zegarek kardynała Macharskiego. Aktorce udało się zebrać prawie 200 tysięcy złotych. - Te pieniądze są przeznaczane na pomoc Krzyśkowi. Pokrywamy wszystkie sprawy związane...

 • Zegarki Phila Collinsa

  Phil Collins znany jest z zamiłowania do zegarków. Słynny angielski piosenkarz ma już podobno całkiem pokaźną kolekcję. Jego hobby wokalisty nie kończy się jednak tylko na kolekcjonerstwie. Na rynku ukazały się właśnie dwa modele zegarków Swatch, zaprojektowane przez byłego członka grupy Genesis. Będą one m.in. dołączane do kolejnego singla artysty.

 • Anna Dymna: Kolejny piękny gest aktorki

  Niedawno w Filharmonii Krakowskiej zorganizowała specjalny koncert, na którym wraz z mężem, Krzysztofem Orzechowskim (70 l.), prowadziła licytację na rzecz zmagającej się z boreliozą reżyserski(...) się zegarek samego papieża Jana Pawła II, ofiarowany przez kardynała Stanisława Dziwisza (78 l.). Zapłacono za niego aż 50 tysięcy złotych! - Oprócz pieniędzy, które dziś zbieramy, ważna jest także...

 • James Bond: Agent specjalnej troski?

  To będzie Bond, jakiego nie znamy. Bardziej ludzki, bardziej omylny, prawdziwy swojak. Ponoć pozwoli nawet, by źli ludzie brutalnie wymęczyli mu przyrodzenie. Ale spokojnie. Dwadzieścia razy ratował świat z nielichych opresji, to i teraz jakoś sobie poradzi.

 • Krzysztof Globisz nadal nie odzyskał mowy. "Rehabilitacja może trwać jeszcze długo"

  ...m.in. pióro i zegarek, przekazane przez papieża Franciszka oraz zegarek kardynała Macharskiego. Zebrano wtedy blisko 200 tys. zł. Leczenie następstw wylewu jest niezwykle kosztowne, a poza tym(...) podwórzu aktora wybudowano ostatnio specjalny basen rehabilitacyjny. Jednak pieniądze to nie wszystko. Gdyby nie siła i determinacja samego pacjenta, na nic by się zdały największe fundusze...

 • "Bitwa na głosy": Spodnie im spadały

  Halina Mlynkova wygrała już trzeci z rzędu odcinek "Bitwy na głosy". Tym razem pokazali się bliźniacy Tomek i Romek, którzy wykonali partie solowe.