• Informacje na temat:

  specyficzna stylizacja

Artykuły na temat: specyficzna stylizacja
 • Marcin Prokop w ogniu krytyki! Agnieszka Jastrzębska jest zszokowana!

  Marcin Prokop (38 l.) w sylwestra chałturzył jako prowadzący imprezę na Rynku w Krakowie. Przyjaciel Doroty Wellman wypadł jak zwykle śpiewająco. Okazuje się jednak, że nie wszystkim przypadła do gustu jego specyficzna stylizacja "na warszawskiego cwaniaka". Stała bywalczyni stołecznych imprez, Agnieszka Jastrzębska, nie omieszkała skrytykować jego ubioru. Miała rację?

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Jak Bilguun staje się kobietą?

  W programie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" był już Krzysztofem Krawczykiem i Grzegorzem Skawińskim. Zaśpiewał również Bałkanicę zespołu Piersi. Teraz przeistoczy się w kobietę. I to jaką! Bilguun Ariunbaatar zostanie Danutą Rinn.

 • Siostry Kardashian znane są ze swojego specyficznego gustu. Celebrytki często zakładają opięte kreacje, które podkreślają ich sylwetki. Równie chętnie chwalą się dekoltem, czego dowodem jest stylizacja Khloe Kardashian (31 l.), w której przechadzała się niedawno po ulicy. Powinna się tak ubierać?

 • Nenow z prestiżowym wyróżnieniem

  Kulisy powstawania filmu "Paths of Hate" nt. walk lotniczych opowie podczas największej konferencji animacji komputerowej Siggraph 2011 w Vancouver polski grafik komputerowy Damian Nenow. Odbierze on również nagrodę jury na towarzyszącym konferencji Festiwalu Animacji Komputerowej.

 • Erykah Badu: Co gwiazda ma na ustach?

  Erykah Badu (47 l.) znana jest ze swojego ekscentrycznego stylu. Niemal na każdej imprezie czy wydarzeniu branżowym piosenkarka zaskakuje coraz to wymyślniejszymi stylizacjami. Podczas premiery filmu "What Men Want" zaprezentowała się w biało-niebieskim obcisłym kombinezonie oraz dziwnych kozakach, a całość dopełniał specyficzny kapelusz. Największą uwagę zwracał jednak jej makijaż, a konkretnie...

 • Nieśmiały James Bond na tanim dancingu

  Miss Polski "Fitness", EMI

 • Agnieszka Dygant wspomina swoją kreację studniówkową

  Trzeba przyznać, że w młodości Agnieszka Dygant (42 l.) miała dość specyficzny gust!

 • Kolejna nagroda dla polskiej animacji

  Kolejna zagraniczna nagroda dla Damiana Nenowa. Po sukcesie na amerykańskim festiwalu Comi-Con International polski twórca animacji i jego film "Paths of Hate" zostali dostrzeżeni i nagrodzeni na Międzynarodowy Festiwal Animacji Anima Mundi w Brazylii.

 • To, co założyła Agnieszka Chylińska na konferencję, woła o pomstę do nieba!

  ...przed wyjściem na prezentację ramówki TVN-u, pochwaliła się na Facebooku stylizacją, którą założyła na tę okazję. Musimy przyznać, że jest ona dość specyficzna i składa się z naprawdę wielu warstw...

 • Sześć dziewczyn walczy o Top Model

  Ile trudu musiały pokonać uczestniczki "Top Model. Zostań modelką", aby wyjechać do Indii? O tym wiedzą tylko one same. Udało się to sześciu dziewczynkom - Justynie Pawlickiej, Klaudii Strzyżewskiej, Marceli Leszczak, Renacie Kurczab, Zuzannie Kołodziejczyk i Tamarze Subbotko.

Zdjęcia na temat: specyficzna stylizacja
 • Borys Szyc i Zosia Ślotała