• Informacje na temat:

  specyficzny urok

Artykuły na temat: specyficzny urok
 • Przyciąga jak magnes

  Klaudia Halejcio jako nowa recepcjonistka zadba o dobre pierwsze wrażenie gości hotelowych. Jednak nie tylko klienci będą pod jej urokiem. Jej bohaterka – Sara zwróci też uwagę nowych kolegów z pracy.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • ....  "Nie lubię skoszonej trawy, bo lubię naturę taką prawdziwą. Skoszona trawa traci urok, a ja uwielbiam właśnie mlecze, jak widać dmuchawce, stokrotki, lubię w ogóle las, przyrodę, prawdziwe łąki. Cały...

 • Dziecięcy urok January Jones

  Wdzięk Grace Kelly w połączeniu z zimnym spojrzeniem Emmy Frost zapewniają January Jones stałe miejsce na liście najbardziej pożądanych aktorek Hollywood.

 • Jak donosi "Daily Mail", celebrytka dołączyła do grona innych gwiazd i tak jak one wybrała się na wakacje do Grecji. Aktorka odpoczywa właśnie na malowniczej wyspie Mykonos. Swoją drogą ciekawe, czy spotkała tam naszą polską chlubę fitnessu, Ewę Chodakowską (33 l.), która również korzysta z uroków malowniczej Grecji. Wydaje się, że Lindsay Lohan wyjątkowo dobrze czuje się w europejskim kurorcie...

 • Krew z twarzy wycierał dolarami

  Wokalista Theo Hutchcraft z ubóstwianego w Polsce zespołu Hurts w specyficzny sposób tamował krwotok z nosa.

 • Żona Adama Sztaby miała romans?

  ...pod urokiem Prokopowicza. "Ktoś wreszcie dał jej to, czego tak bardzo potrzebowała - swój czas, uwagę, komplementy" - wyjaśnia jej znajoma. Pojawienie się konkurenta podziałało na Sztabę niezwykle...

 • "Czasami Filip bywa nieznośny"

  Jako nowa recepcjonistka zadba o dobre pierwsze wrażenie gości hotelowych. Jednak nie tylko klienci będą pod jej urokiem. Jej bohaterka - Sara zwróci też uwagę nowych kolegów z pracy. Klaudia Helajcio opowiada o pracy na planie "Hotelu 52".

 • Goran Višnjić: "Ostry dyżur" zdefiniował moją karierę

  .... Jest mroczny, ale ma w sobie urok i specyficzne poczucie humoru, które bardzo lubię - mówi, a pytany, ile Gorana jest w Marcu, żartuje: - Obaj mamy 191 cm wzrostu. A po chwili rozwija temat: - Pracując...

 • "Droga na północ": Tylko łosia brak

  Północny klimat, przestrzenie, magiczny krajobraz i małe zaludnienie sprzyjają odpowiedniemu dystansowi do życia. Niektórzy określają to raczej skandynawskim chłodem w międzyludzkich relacjach, które wbrew pozorom po drugiej stronie Bałtyku potrafią być one gorące. Finowie dokładają do tego, czasami bliskie również Norwegom, specyficzne poczucie humoru. Wszystkie te wspomniane elementy odnaleźć można w najnowszym filmie Miki Kaurismäkiego "Droga na północ".

Dyskusje na temat: specyficzny urok
 • Re: "13 posterunek": Burzliwe związki i utracona kariera Aleksandry Woźniak

  Ona nie tylko przecież miała wspaniałe nogi. Ja odczuwałem również,że ona była (wtedy na wizji, bo przecież jeszcze jest) inteligentna, błyskotliwa, mądra i urocza. Cóż trzeba więcej kobiecie. Mądre kobiety mają dodatkowo swój specyficzny urok. Czyżby tego było za dużo. Jeżeli tak, to świat jest niesprawiedliwy.